Victoria Ruffo powraca do telenowel z kontynuacją „Corona de Lágrimas”


Projekt po raz kolejny zostanie wyprodukowany przez wielkiego José Alberto „El Güero” Castro i zostanie nagrany w przyszłym roku


Telenowela, która stała się sukcesem Televisy w 2012 roku, będzie miała drugą część, w której ponownie wystąpi królowa telenowel, Wiktoria Ruffo, i inne wielkie gwiazdy aktorskie.

Historia kręci się wokół Refugio, ofiarnej kobiety i ofiarnej matki, która zrobi wszystko za swoje dzieci. Wszystko się zmieni, gdy mężczyzna, który był przyczyną jej nieszczęścia i jej dzieci, powróci do jej życia.Ta wspaniała telenowela jest uważana za jedną z najbardziej udanych, więc nie dziwi fakt, że fani skaczą z radości na tę wspaniałą wiadomość, zwłaszcza że Victoria Ruffo zapewniła to na spotkaniu z prasą.

„Z güero zamierzamy zrobić Corona de Lágrimas 2, jest to ciągłość z moimi dziećmi, z Mane, z Alejandro, José María” , zdradziła królowa dodając, że nagrania rozpoczną się w 2022 roku.

Dzięki temu powrót na ekran Victorii jest więcej niż potwierdzony, a zwłaszcza udana telenowela Corona de Lágrimas z tą samą obsadą i tą samą pasją, którą kochają fani.

Udostępnij
Sprawdź także  Córka Gabriela Soto weźmie udział w kolejnej, gwiazdorskiej telenoweli Televisy

Zostaw odpowiedź