’Vencer el pasado’: pierwsze zdjęcia trzeciej części udanej serii 'Vencer’


Angelique BoyerSebastián Rulli i Horacio Pancheri prowadzą obsadę tej długo oczekiwanej telenoweli, która była nagrywana przez kilka tygodni w Meksyku w ramach produkcji Rosy Ocampo. Przedstawiamy pierwsze obrazy melodramatu!


Czołowy kwartet

Erika BuenfilAngelique BoyerArantza Ruiz i Ana Paula Martínez wcielają się w główne role kobiece w tej nowej telenoweli, w której wcielają się odpowiednio w Carmen, Renatę, Mariluz i Dannę, cztery kobiety, które po niefortunnych wydarzeniach stały się łatwym celem w sieci.


Gwiazda

Angelique Boyer nie mogła być bardziej podekscytowana byciem częścią tego zespołu, który składa się z „niesamowitej obsady i bardzo zaangażowanej produkcji z liderami, którzy każdego dnia inspirują do dania całego serca do pracy”. 


Łamacz serc

Sebastián Rulli gra Mauro w Vencer el pasado, „szlachetnego, wrażliwego i skrupulatnego człowieka, mimo że czasami chce być twardy”. „Został osierocony przez matkę, gdy był bardzo młody. Przeżył wielkie rozczarowanie miłosne, które sprawiło, że stał się nieufny i samotny. Bardzo kocha i chroni swojego młodszego brata. Ma wielką tajemnicę,” – przedstawił aktor. 


Antagonista

Po raz pierwszy w swojej karierze Horacio Pancheri musi wcielić się w skórę tego złego, Alonso. „Będę antagonistą, tym razem zrobię trochę zła” – powiedział argentyński aktor. 


Łotr

Africa Zavala obiecuje również zrobić wiele jako antagonistka w w trzeciej części serii Vencer z postacią o imieniu Fabiola Mascaró. 

Sprawdź także  Fernanda Castillo wraca do pracy z “Enfermo Amor”

Wybuchowa para

Aktorka ma jako partnera w tej historii chilijskiego dzielnego Matíasa Novoa, który debiutuje w Televisie tą długo oczekiwaną historią w skórze Claudio. 


Historia

„Vencer el pasado opowiada historię czterech różnych kobiet, które próbują zostawić za sobą nieszczęsne wydarzenia, które sprawiły, że stały się celem procesów sądowych w bezlitosnym świecie sieci społecznościowych.


Znów razem

Telenowela połączy Angelique i Sebastiána w tej samej historii, a pracowali już razem nad trzema udanymi melodramatami: Teresa, Lo que la vida me robó / Za głosem serca Tres veces Ana / Trzy razy AnaVencer el pasadp to czwarta telenowela z ich wspólnym udziałem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź