Vencer el pasado: incz cyfrowy jest główną atrakcją telenoweli Rosy Ocampo


Vencer el pasado to nazwa nowej telenoweli Rosy Ocampo, której premiera odbędzie się 12 lipca w Las Estrellas


Firma produkcyjna nadal zdobywa popularność na rynku meksykańskim dzięki swoim oryginalnym historiom, a jej franczyza „Vencer” jest jedną z najbardziej udanych. 

Po dobrych komentarzach osiągniętych przez Vencer el miedo i Vencer el desamor producentka stara się powtórzyć formułę z Vencer el pasado.

W wywiadzie dla TV y Novelas Ocampo podkreśliła, że struktura jej najnowszych telenoweli bardzo różni się od pozostałych.

„Struktura naszych rozdziałów jest inna, bo zaczynają się i kończą refleksją na temat bohaterów. Ciekawostką jest to, że są postacie, które są kontynuowane z jednej części do drugiej, więc ta telenowela, którą przygotowujemy, jest również oryginalna. Mamy grupę meksykańskich scenarzystów, którzy są oddani tworzeniu oryginalnych historii ”- powiedziała. Fabuła Vencer el pasado jest związana z linczem cyfrowym (hejtem) i znaczeniem podnoszenia świadomości na temat prawidłowego korzystania z sieci społecznościowych. 

W telenoweli występują cztery kobiety, które niestety padły ofiarą cyfrowej widowni. 

„Będą sprawdzać, czy to, co jest publikowane w tej przestrzeni, nigdy nie jest usuwane i nauczą się, że aby pokonać brzemię przeszłości, muszą rozwiązać teraźniejszość i skupić się na szczęśliwej przyszłości. Ten cyfrowy lincz jest naprawdę interesujący w tym sensie, że jest rodzajem przemocy wobec kobiet ”- zaznaczyła. 


Co dalej z serią Vencer

Ocampo zapowiedziała również, że po Vencer el Pasado prawdopodobnie będzie pracowała nad kolejną historią do antologii „Vencer”. 

„Widzimy, że właśnie antologia może dać więcej efektów i więcej, ponieważ mówimy o krótkich telenowelach. Tu w szczególności zajmie 85 godzin, kiedy w przeszłości rozmawialiśmy o 300 lub 400 odcinkach i oczywiście mamy wiele tematów do omówienia na później. Chodzi o to, że ta część jest to równie udana, jak pozostałe dwie” – powiedziała.

Udostępnij
Sprawdź także  Bohaterowie „Pasión de Gavilanes”, którzy po zakończeniu telenoweli wrócili na ekran jako para

Zostaw odpowiedź