’Todo lo otro’ serial Zomory wkrótce na HBO


Produkcja 8 rozdziałów już zakończyła zdjęcia


Todo lo otro , serial napisany, wyreżyserowany i z udziałem Abrili Zamory zakończył swoje zdjęcia w Madrycie, a HBO Max już wie, kiedy spodziewać się premiery: w drugiej połowie 2021 roku . 

Aktorka napisała historię o grupie trzydziestolatków z Madrytu uwięzionych w życiu, o którym nie marzyli. Seria składa się z 8 trzydziestominutowych rozdziałów, wyprodukowanych przez WarnerMedia.

To jest „Todo lo otro

Dafne ma gównianą pracę, jej chłopak właśnie ją opuścił i na domiar złego odkryje, że jest okropnie zakochana w swoim najlepszym przyjacielu, niezmotywowanym Asturyjczyku granym przez Juana Blanco.

David Matarín, Nuria Herrero, Andrea Guasch, María Maroto, Bea de la Cruz, Marta Belenguer, Pepe Lorente i Raúl Mérida uzupełniają główną obsadę, w skład której wchodzą również Miguel Bernardeau i Alberto Casado.

Błyskawiczna kariera Abril Zamory

Aktorka, scenarzystka i reżyserka, a do najnowszych dzieł Abril Zamory jako performerki zalicza się udział w serialach Vis a Vis i El desorden que dejas / Bałagan, jaki zostawisz  oraz w filmie La vida por delante, wraz z Sofią Loren.

Zamora jest także współtwórcą serialu Señoras del hAMPA, do którego wraz z Carlosem del Hoyo napisała scenariusze na cały pierwszy sezon i w którym wyreżyserowała kilka z odcinków. Ponadto napisała kilka odcinków „Elite”.

Udostępnij
Sprawdź także  “La casa de las flores” ma swój drugi sezon w Madrycie

Zostaw odpowiedź