Tini potwierdza nowy remiks i nowy album pod koniec roku


Będzie miał więcej towarzyszy w Miénteme i więcej współpracy przy swoim nowym projekcie muzycznym


 ma w toku nowy projekt muzyczny. Zostało to potwierdzone podczas ekskluzywnego spotkania z przez Live, podczas którego dała wskazówki dotyczące przyszłej współpracy, która obejmie ten , a nawet przyszły  Miénteme, jej nowo wydanej piosenki z także argentyńską Marią Becerrą.

W tej chwili solistka z Buenos Aires () nie sprecyzowała, kiedy będziemy mogli usłyszeć tę nową współpracę ani jakiego nowego gościa będzie ona obejmować. „Tak, kiedyś będzie . Gdybym powiedziała nazwiska, wydaje mi się, że byłoby to zbyt oczywiste, więc wolę w tej chwili nic nie mówić i zrobić z tego niespodziankę” – wyjaśniła.

Nie będzie to ostatnia , którą będziemy się cieszyć w 2021 roku, ponieważ, jak wyznała sama , jej nowy jest już w toku i będzie zawierał współpracę z Manuelem Turizo: „Ta wiele dla mnie znaczy, ponieważ dorastam jako ”- wskazała solistka.

Wydaje się, że to kwestia miesięcy i będziemy mogli cieszyć się jej nowymi piosenkami zgrupowanymi na nowym albumie, czwartym w karierze.


„Najprawdopodobniej wydam nowy album w tym roku. Nie mogę się doczekać, żeby to zrobić. Nie chcę, aby czas upływał, ponieważ te piosenki, które komponuję, reprezentują dokładnie ten moment mojego życia, w którym żyję. Najlepszą rzeczą dla mnie byłoby wydanie ich na albumie i pokazanie moim fanom tego nowego etapu w moim życiu ”- wyjaśnił .

Udostępnij
Sprawdź także  Pablo Montero śpiewa Nicolásowi Maduro w jego urodziny i spotyka się z krytyką

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź