Tini potwierdza nowy remiks i nowy album pod koniec roku


Będzie miał więcej towarzyszy w Miénteme i więcej współpracy przy swoim nowym projekcie muzycznym


Tini ma w toku nowy projekt muzyczny. Zostało to potwierdzone podczas ekskluzywnego spotkania z Billboard przez Instagram Live, podczas którego dała wskazówki dotyczące przyszłej współpracy, która obejmie ten album, a nawet przyszły remiks Miénteme, jej nowo wydanej piosenki z także argentyńską Marią Becerrą.

W tej chwili solistka z Buenos Aires (Argentyna) nie sprecyzowała, kiedy będziemy mogli usłyszeć tę nową współpracę ani jakiego nowego gościa będzie ona obejmować. „Tak, kiedyś będzie remiks. Gdybym powiedziała nazwiska, wydaje mi się, że byłoby to zbyt oczywiste, więc wolę w tej chwili nic nie mówić i zrobić z tego niespodziankę” – wyjaśniła.

Nie będzie to ostatnia współpraca, którą będziemy się cieszyć w 2021 roku, ponieważ, jak wyznała sama Tini, jej nowy album jest już w toku i będzie zawierał współpracę z Manuelem Turizo: „Ta współpraca wiele dla mnie znaczy, ponieważ dorastam jako artysta ”- wskazała solistka.

Wydaje się, że to kwestia miesięcy i będziemy mogli cieszyć się jej nowymi piosenkami zgrupowanymi na nowym albumie, czwartym w karierze.


„Najprawdopodobniej wydam nowy album w tym roku. Nie mogę się doczekać, żeby to zrobić. Nie chcę, aby czas upływał, ponieważ te piosenki, które komponuję, reprezentują dokładnie ten moment mojego życia, w którym żyję. Najlepszą rzeczą dla mnie byłoby wydanie ich na albumie i pokazanie moim fanom tego nowego etapu w moim życiu ”- wyjaśnił Tini Stoessel.

Udostępnij
Sprawdź także  Maluma świętuje Dzień Słońca i Ziemi piosenką „Rumba (Puro Oro Anthem)

Zostaw odpowiedź