Tak wygląda występ Blas Canto na Eurowizję 2021


Półfinał 2 konkursu pokazał, jak ostatecznie będzie wyglądał hiszpański reprezentant tej edycji


Finał Eurowizji 2021 ma już zakwalifikowanych 26 uczestników, gotowych do konkursu: 22 maja. Półfinał numer 2 przedstawił nam także występ Blas Cantó.

Festiwal zdradził, jakie będzie jego wykonanie w wielkim finale, pokazując nagranie z tego, co będzie się działo w sobotę. Wydaje się, że będzie wierny próbom, pozostawiając początek a cappella i koniec z tym, co zachwyciło jego europejskich fanów.

Jednak porzucił wstępnie nagrane refreny i zachował niewielką zmianę, jaką wprowadził już w swojej muzycznej bazie. Wynik jest następujący:Jak widać, będzie to wielki Księżyc, który będzie przewodniczył scenie. Jest to wyraźne nawiązanie do jego babci, której pamięci dedykuje pieśń.

Jego styl udaje mu się wyśrodkować w głosie, którym zaskakuje wspomniany wcześniej ostrym końcem. Ponadto chciał ukłonić się swoim zagranicznym widzom z hasłem „here it goes” przed wysokim tonem.

Wygląda na to, że Blas i jego zespół mają wszystko gotowe na 65. edycję Eurowizji. Chcesz zobaczyć, jak wkrada się do Europy i jaką pozycję zajmuje hiszpański przedstawiciel?

Udostępnij
Sprawdź także  Lekarze podają, że Vicente Fernández jest karmiony przez rurkę

Zostaw odpowiedź