Tak brzmi '¿Qué más pues?’ autorstwa J Balvina i Marii Becerra


Z klipem , który przypomina nam „A tres metros sobre el cielo / Trzy metry nad niebem”


 i María Becerra zapowiadają świetną piosenkę .Właśnie 30-sekundowy zwiastun wystarczył, abyśmy wiedzieli, że rytm tej wyjątkowej współpracy będzie bardzo mocny. Kolumbijczyk i Argentynka połączyli swoje głosy w studiu i wreszcie będziemy mogli ich posłuchać.

Chodzi o piosenkę.  wiemy, że będziemy mogli usłyszeć w całości „już niedługo”, o czym zapewnia argentyńska na swoim koncie na Instagramie.

W podglądzie możemy posłuchać jednego z wersetów tematu. „Daj mi jeszcze jedną noc, chcę cię zobaczyć, że musisz wyjaśnić sprawy do załatwienia. Więcej niż co, gdzie jesteś, dziewczyno, chodź ” , śpiewają razem.


Dopasowany klip

Oczywiście taki hit przyniesie klip wideo. Jak widzieliśmy na podglądzie, i María nagrywali razem. Zrobili to w industrialnym krajobrazie, otoczeni kontenerami i pojazdami.

Ponadto widzimy J Balvina na motocyklu i zbliżającego się do Marii. Robi to jak prawdziwy łamacz serc niemal jak Mario Casas w A tres metros sobre el cielo / Trzy metry nad niebem

Becerra zamieściła wiadomość na swoich portalach społecznościowych wraz z następującym tekstem: „Ta impreza się nie kończy, a Argentyna jest w domu”. Czy to będzie kolejna z fraz piosenki. „To zaszczyt. Jesteś twarda – odparł Kolumbijczyk.Dodatkowo udostępnili również zdjęcia z sesji zdjęciowej, w której wystąpili przed wydaniem utworu. I wydają się spektakularne.

Chociaż nie potwierdzili jeszcze daty, wszystko wskazuje na to, że singiel ukaże się w tym tygodniu. Będziemy czujni. Czy stanie się jedną z piosenek sezonu? Sam zwiastun ma ponad milion wyświetleń w niecały dzień. Prawdziwe szaleństwo!

Udostępnij
Sprawdź także  Blas Canto pojedzie na Eurowizję 2021 z czymś zupełnie nowym

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź