’Spice Girls’ od Loli Indigo, nowa piosenka?


Kolejny singiel artystki zapowiada się na rozgrzewkę przed zbliżającym się albumem


Lola Indigo ma już wszystko gotowe do wydania swojego nowego albumu. Chociaż data premiery jest wciąż nieznana, wiadomo, że będzie posiadała międzynarodową współpracę i bardzo nastoletni styl, w nieco inny sposób.

Właściwie ma już przygotowany utwór na ten tydzień: Spice Girls. Hołd dla kultowego angielskiego zespołu. Piosenka jest już kolejną oficjalną zapowiedzią nowego albumu, La Niña .

Po wielu teoriach na temat tego, jaki będzie motyw, sama artystka przesłała podgląd, w którym można nawet posłuchać części tekstów:Z Madrytem jako głównym tłem, zarówno Lola, jak i jej tancerze przechadzają się po Gran Vía w swoich wyjątkowych kostiumach artystek ze znanego zespołu. Oczywiście zawsze z założonymi maskami.

Brzmienie, choć z pewnością ponownie zaskoczy przy wysłuchaniu kompletnego utworu, daje się odczuć jako czysty pop-rock z nutami muzyki komputerowej – przynajmniej w efektach wokalnych. Nieco niezbadany rejestr Mimi Doblas, ale taki, w którym wydaje się doskonale poruszać.

Z okładką, datą i pierwszym spojrzeniem na wideoklip, pozostaje tylko poczekać na premierę nowej piosenki, aby dowiedzieć się wszystkiego. Czy da wskazówki dotyczące nowego stylu, którym podąży La Niña


Udostępnij
Sprawdź także  Premio Lo Nuestro świętuje 30 lecie z najlepszymi artystami w historii

Zostaw odpowiedź