Si nos dejan

Si nos dejan: obejrzyj zwiastun nowej telenoweli Univision


Mayrín Villanueva i Marcus Ornellas występują w tym długo oczekiwanym melodramacie.


Si nos dejan opowiada o Alicii (Mayrín Villanueva), która ma odnoszącego sukcesy męża i pozornie idealną rodzinę, ale wszystko się zmienia, gdy odkrywa, że ​​jej mąż, Sergio Carranza (Alexis Ayala), jest jej niewierny.

To jest początek nowego melodramatu Si nos dejan, którego premiera Univision odbędzie się we wtorek 1 czerwca z Mayrín Villanueva i Marcusem Ornellasem w roli głównej.

Kiedy pozostało zaledwie kilka dni, aby publiczność zaczęła cieszyć się tą długo oczekiwaną historią, sieć zaprezentowała ekskluzywną zapowiedź jako aperitif. Ujawniono więc kilka wątków, które będą się rozwijać podczas telenoweli.

Wyprodukowany przez Carlosa Bardasano (Amar a muerte / Miłość po gróbEl Dragón ) i napisany przez Leonardo Padrón (Amar a muerteRubí ), melodramat obraca się wokół Alicii (Villanueva), dojrzałej i silnej kobiety, która mimo wszystko odnajdzie miłość.

Po 25 latach małżeństwa z Sergio Carranza (Ayala), znanym meksykańskim dziennikarzem i bycia matką trójki dzieci – Yuri (Isabel Burr), Gonzalo (Carlos Said) i Mirandy (Isidora Vives) – Alicia uważa, że ​​ma idealną rodzinę. Ale jej świat się rozpada, gdy dowiaduje się, że jej mąż jest jej niewierny od ponad trzech lat, co prowadzi do rozwodu i rozpoczęcia nowego samotnego życia. Napotka wiele przeszkód i uprzedzeń, szczególnie po zakochaniu się w Martín’ie (Ornellas), przystojnym dziennikarzu, który jest od niej znacznie młodszy.Si nos dejan to telenowela, w której występują również Gaby SpanicaSusana Dosamantes i Scarlet Gruber. Jest to nowa wersja odnoszącej sukcesy kolumbijskiej opowieści Señora Isabel, której najnowsza adaptacja została wyprodukowana przez Telemundo ponad dziesięć lat temu w Kolumbii z Victorią Ruffo, Mauricio Ochmann’em i Arturo Peniche w rolach głównych.

Sprawdź także  Miłość zmienia teraz nazwę na "Mi fortuna es amarte”

Udostępnij

Zostaw odpowiedź