’Si nos dejan’: Gaby Spanic w końcu pojawia się w filmie promocyjnym


Telenowela z Mayrín Villanueva w roli głównej, której premiera Univision odbędzie się 1 czerwca, to długo oczekiwany powrót do melodramatów wenezuelskiej aktorki


Univision nadal promuje premierę swojej nowej gwiazdorskiej telenoweli Si nos dejan, w której występują Mayrín Villanueva i Marcus Ornellas .

Adaptacja kolumbijskiego hitu, Señora Isabel, wyląduje na antenie hiszpańskiej sieci we wtorek 1 czerwca .

Wśród wielkich atrakcji telenoweli jest spodziewany udział Gaby Spanic, który po 7 latach nieobecności wraca do telenowel w skórze Fedory .Wenezuelska aktorka pojawiła się niedawno po raz pierwszy w jednym z promocyjnych filmów telenoweli i choć na ekranie była tylko kilka sekund, to wystarczyło, by zrewolucjonizować sieci społecznościowe, wielu fanów czeka na jej powrót.

Wygląd Gaby został podkreślony na różnych stronach poświęconych telenowelom, co potwierdza oczekiwania, które istnieją wokół postaci niezapomnianej Paoli Bracho.Krótki czas obecności aktorki w promo wzbudził jednak krytykę ze strony jej najbardziej zagorzałych fanów, którzy mieli nadzieję, że zyska większe znaczenie.

„Miałem nadzieję, że Gaby przez dłuższy czas będzie występować w promo” – skomentowała inna osoba.

Do premiery telenoweli pozostały jeszcze trzy tygodnie, więc jest prawdopodobne, że później sieć wyda nowe zdjęcia Spanica jako aperitif.

Udostępnij
Sprawdź także  'Si nos dejan': obsada nowej, gwiazdorskiej telenoweli

Zostaw odpowiedź