Shakira zaczyna udzielać wskazówek na temat swojego nowego projektu muzycznego


„Napisałem ostatnio mnóstwo piosenek”


Shakira jest w studiu nagraniowym. Przekazała nam już tą informację kilka dni temu, że miała sesję pisania piosenek z producentem i jednym z regularnych autorów piosenek Dua Lipa („Cudowna sesja studyjna z niesamowitą Emily Warren i Ianem Kirkpatrickiem. Ta piosenka to 🔥🔥🔥 ”- napisała piosenkarka).

Kolumbijka udostępniła zdjęcie, na którym pojawiła się w studiu z Emily Warren i Ianem Kirkpatrickiem. Myśleliśmy więc, że ożywiają nowy singiel solistki Barranquilla, ale zaledwie kilka dni później artystka zaczęła udzielać wskazówek na temat czegoś znacznie większego: swojego nowego projektu muzycznego.

„Po roku izolacji miałam najbardziej magiczne doznania. Napisałam mnóstwo piosenek w 14 dni!! To było tak, jakby się wylewały ze mnie! Dziękuję Afo Verde i jego niesamowitemu zespołowi Sony Music Latin za całe wsparcie. Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej muzyki! A to dopiero początek!” – Shakira napisała na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Jest więcej niż jasne, że artystka jest nie tylko szczęśliwa, ale także bardzo szczęśliwa i podekscytowana tym, co ma nadejść. To nowy muzyczny etap w jej karierze, który niedługo się rozpocznie i dla którego nie ma obecnie oficjalnej daty. Mamy nadzieję, że nie każe nam czekać do 2022 roku.


Obecnie minęły dokładnie cztery lata, odkąd Barranquilla wydała swój ostatni jak dotąd album studyjny: El Dorado. I chociaż mogliśmy cieszyć się jej muzyką w niektórych kolaboracjach, ten czas był pełen wzlotów i upadków dla Kolumbijki.

Począwszy od problemów z głosem, po śledztwa i możliwe procesy sądowe z hiszpańskim Ministerstwem Skarbu, czy niedawną utratę zwierzaka, były to bardzo trudne doświadczenia na tym etapie życia, do których należy dodać globalną pandemię, która ograniczyła możliwości na kilka miesięcy.

Udostępnij
Sprawdź także  Alejandro Fernandez ma otrzymać nagrodę Icon Award na Latin AMAs w 2021 roku

Zostaw odpowiedź