Sergio Mayer Mori wyznaje, że nienawidzi RBD


Na swoim koncie na Instagramie Sergio Mayer Mori ujawnił, że w serialu Rebelde śpiewają piosenki RBD i zapewnił, że nie lubi i grupy i ich muzyki


Sergio Mayer Mori, zwykle budzi kontrowersje w swoich opiniach i tym razem, gdy mówił o swoim udziale w nowej wersji Rebelde, wywołał irytację fanów RBD.

Syn aktorów: Bárbary Mori i Sergio Mayer’a potwierdził na swoim Instagramie na żywo, że w serialu Rebelde śpiewają piosenki RBD, jednak stwierdził, że nie lubi grupy i ich muzyki, po tym, jak jego fani poprosili go o zaśpiewanie piosenek zespołu.

Pojawia się wiele RBD (piosenek), ale coś wam powiem: Tak, robię projekt, tak, muszę je śpiewać, bo muszę je śpiewać na podstawie kontraktu, ale nienawidzę RBD, taka jest rzeczywistość, nie lubię piosenek, nigdy nie widziałem coso este (telenoweli)” – powiedział Sergio Mayer Mori.Dodał: „Nie lubię piosenek, nigdy ich nie widziałem”.

Wiadomo, że aktor dostał ultimatum od producentów nowej wersji Rebelde, ponieważ podczas nagrań wykazał się złym zachowaniem.Według ogólnokrajowego magazynu 23-letni piosenkarz i aktor ma również kłopoty z powodu bycia niegrzecznym i nieodpowiedzialnym.

„Jest arogancki, myśli, że jest kimś więcej niż jego rówieśnicy i mówi, że serial odniesie sukces tylko dzięki niemu, przypuszcza też, że jest jedyną sławną osobą w  obsadzie” – informowała osoba bliska produkcji.

Oprócz pretensjonalności artysta spóźniał się również na zdjęcia, co spowodowało opóźnienie pracy pozostałych członków obsady . 

Sergio Mayer Mori, choć na początku  wszystko mu układało się dobrze, to w ostatnich dwóch miesiącach radykalnie zmienił nastawienie; jest bardzo zdenerwowany, spóźnia się na telefony z absurdalnymi wymówkami, na przykład, że jest korek lub miał inne zobowiązania, i chociaż opóźnia pracę wszystkich, nawet nie przeprasza – powiedziało źródło. 

Sprawdź także  Sławni piosenkarze meksykańskiej muzyki regionalnej wybuchają przeciwko Latin Grammy

Z tego powodu Andrea Chaparro, córka aktora i komika Omara Chaparro, która również bierze udział w projekcie Netflix, skonfrontowała się ze swoim kolegą, żądając, aby przestał bawić się czasem innych i prosząc go, aby zaangażował się poważnie lub lepiej wycofał się z projektu.

Według magazynu nie tylko jego koledzy i produkcja ucierpiały z powodu jego wahań nastroju, ale  także zespół wizażystów, projektantów kostiumów i asystentów jest zmęczony tarciami.

„Charakteryzatorzy, projektanci kostiumów i asystenci produkcji  mają już dość jego postawy, ponieważ chce, aby wszystko było robione tak, jak chce, a jeśli nie, to konfrontuje się z nimi”.

Informator zapewnił, że Sergio Mayer Mori jest jednak zaniepokojony, ponieważ nie chce przestać otrzymywać wynagrodzenia za swoją rolę. 

„Oczywiście jest zmartwiony, ponieważ bardzo dobrze mu płacą i dzięki temu może pozwolić sobie na luksus, który lubi, a także stamtąd pochodzą fundusze na utrzymanie jego córki. Wie też, że ten projekt może w końcu przyspieszyć jego karierę ”.

Reakcje na Sergio Mayer Mori

„Mój siostrzeniec @sergiomayermori będzie niewątpliwie wielkim objawieniem, to wspaniały facet ze wspaniałą gwiazdą! MOŻESZ WSZYSTKO !!

@ coquemuñiz

– Ale za kogo on się uważa.

@ NanuBntz_779

„Ahahahaha! Mam nadzieję, że go wytną”

@madlynetas

Sergio Mayer Mori w Rebelde

Rebelde był jednym z najbardziej udanych fenomenów młodzieżowych ostatnich czasów, któremu udało się podbić serca milionów ludzi na całym świecie swoją historią, ale także motywami muzycznymi . Kto nie śpiewał Salvame?

Tak więc prawie 15 lat po tym, jak meksykańska wersja historii dobiegła końca, nowa generacja została już ujawniona, ​​będzie częścią nowego serialu Rebelde, który będzie emitowany na Netflix.

Nowa obsada

W tej serii nie będzie występów Anahi, Maite Perroni, Christiana Cháveza, Dulce Maríi, Poncho Herrery i Christophera Uckermanna, ponieważ przedstawia nowe pokolenie uczniów.

Sprawdź także  Latin Grammy będzie świętować swoją galę z różnych krajów


Tak więc w obsadzie będą Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente i Giovanna Grigio.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź