Rosalia z zaskoczenia uruchamia piosenkę 'Nothing’s Special’ wraz z Oneohtrix Point Never.


Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów nową piosenką


Fani Rosalii mają szczęście: piosenkarka wydała nową piosenkę! Zrobiła to tak, jak lubi najbardziej: z zaskoczenia. Hiszpańska diva wydała w środę, 19 maja, współpracę z Oneohtrix Point Never.

To piękna ballada, w której głos artystki jest zniekształcony samplem i autotune, charakterystyczną dla artysty muzyki elektronicznej. Musimy przyznać, że ta piosenka ma wiele uroku i porusza serce.

„Nie przeszkadza mi wiatr i deszcz docierający na plażę. Nie myli mnie księżyc i gwiazdy brudzące ich ciemność”, młoda kobieta zaczyna śpiewać.

„Nie imponują mi promienie światła na drzewach. Przynajmniej nie zrobi na mnie już wrażenia. Jestem smutna, straciłam najlepszego przyjaciela, nie ma już naszego życia – śpiewa. Rzecz w tym, że piosenka nadal jest piosenką pełną smutku i nostalgii, w stylu Dolerme, w której Rosalía płacze za stratą.Dostępna jest również wersja angielska. Oczywiście tym razem jest to interpretowane przez samego Oneohtrix Point Never.

Piosenka, która bardzo ją zachwyciła

Rosalía chciała poświęcić kilka słów didżejowi. Zrobiła to pięknym listem, który napisała na swoim koncie na Instagramie i w którym jasno daje do zrozumienia, jakie ma przy sobie dobre wibracje.

„Danieeeeeeel! Mój Boże, pamiętam, kiedy spotkaliśmy się w Boże Narodzenie 2018 r., Tworzyliśmy muzykę i zaczęliśmy razem tworzyć muzykę. Dzisiaj świętuję twoją muzykę, śpiewając jedną z twoich piosenek, ponieważ zawsze cię podziwiałam, energię twoich piosenek, odwagę i twój punkt widzenia. Jesteś też jedną z najzabawniejszych i najbystrzejszych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam. Nie mogę się doczekać, aby razem tworzyć więcej muzyki. Uściski. Rous ”.

Udostępnij
Sprawdź także  'Elite' będzie miało piąty sezon i nowe postacie w obsadzie, poznaj szczegóły!

Zostaw odpowiedź