maluma i reik

Reik i Maluma wypuszczają piosenkę „Perfecta”


Piosence i Malumy towarzyszy wideo nagrane w Miami w reżyserii Jessy’ego Terrero


„Pisanie było jak w domu” – mówi Julio Ramírez, mówiąc o „”, piosence, która oznacza powrót zwycięskiej formuły: Reik i Maluma, która nie zawiedzie milionów obserwujących tych artystów.

Autorem utworu jest także odnoszący sukcesy kompozytor Keityn. Współpracował on przy wielkich światowych hitach, takich jak: „Hawaii” (), „Tusa” (), „Agua” (Tainy, ) i wielu innych.

jest połączeniem dwóch światowych stylów: ballad tria i kultowego kolumbijskiego brzmienia.

„Po utworzeniu „Amigos con derechos” kanał () był otwarty”, ujawnia Jesús Navarro. „Mamy wspólnego przyjaciela, producenta Édgara Barrerę, który słuchał tego, co akurat robiliśmy. I on bez naszego udziału nauczył Malumę piosenki, co ma swój urok. Zadzwonił do nas natychmiast i byliśmy równie szczęśliwi. Myślę, że wynik pokazuje świetny , który tworzymy. Pokazuje także, że jest to zupełnie inna od poprzedniej. Mamy tu więcej miłości, więcej poświęcenia; Wydaję się to wręcz balladą, gdyby nie rytm, jaki jest dodany”- mówi wokalista , meksykańskiego artysty najczęściej słuchanego na świecie w Spotify.

Należy zauważyć, że każdy z członków Reika wyróżniał się indywidualnie różnymi projektami. Jesús Navarro dał swoją charyzmę i talent występując jako trener w „La Voz”, który odbywa się w Meksyku. Tymczasem Bibi Marin urzekła tysiące ludzi swoim aktorskim udziałem w drugim sezonie uznanego serialu , La serie”, w którym zagrała postać znanego producenta muzycznego Kliko Cibriana, który przypadkowo ma również był producentem niektórych z najbardziej znanych płyt Reika. Podobnie Julio Ramírez nadal rozwija swoją płodną karierę jako multi-platynowy autor tekstów.

Posłucha duetu Reik i !Udostępnij
Sprawdź także  Tak wyglądała Rosalía w reality show „Tú sí que vales”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź