Raphael skończył 60 lat kariery i będzie miał własną serię: gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć


Zapowiedziano kręcenie serialu dokumentalnego, który pokaże różne momenty jego 60-letniej kariery muzycznej


, , jedna z fundamentalnych postaci romantycznej muzyki z Ameryki Łacińskiej, zapowiedział kręcenie serialu dokumentalnego, który zostanie wyemitowany w  i pokaże różne momenty jego 60-letniej kariery muzycznej.

„Drodzy przyjaciele, bardzo dziękuję za wasze wiadomości. Z radością informuję, że od miesięcy pracujemy nad wyjątkowym projektem: serialem dokumentalnym świętującym 60 lat mojej kariery” – podał   w sieciach społecznościowych.Oryginalna   została stworzona i wyreżyserowana przez Charliego Arnaiza i Alberto Ortegę z Dadá Films & Entertainment, nominowanych do nagrody Goyaza „Anatomía de un Dandy” (2020) we współpracy z Universal Music Spain.

„Możliwość ponownego przeżycia najważniejszych chwil zawodowych i osobistych jest prezentem i zawsze, zawsze w towarzystwie Was: szanowanej, mojej publiczności, którą uwielbiam. Mówiłam Wam, że to będzie rok niespodzianek i tak będzie: myślę, że to ci się szczególnie spodoba ”- dodał Raphael.Projekt, do którego zdjęcia rozpoczęto w marcu, obraca się wokół życia i kariery Raphael w „intymnym portrecie, który zagłębia się w sukcesy, sekrety, lęki i marzenia artysty, z niepublikowanym materiałem audiowizualnym dostarczonym przez jego osobiste i zawodowe otoczenie.” – poinformował Movistar, agencja Europa Press.

Udostępnij
Sprawdź także  “Olhar Indiscreto / Podglądaczka”: zwiastun brazylijskiego miniserialu z Déborą Nascimento i Emanuelle Araújo dla Netflix

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź