‘¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?’: Pytania, na które musisz odpowiedzieć w sezonie 3


Potrzebne są nowe odcinki, aby odpowiedzieć na pytania, które pozostały bez odpowiedzi


Finał ostatniego rozdziału sezonu 2 „¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?” ujawnił, że serial Netflix będzie miał trzeci sezon. Było to uczciwe i konieczne ostrzeżenie po wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce w nowej części odcinków, a nowe rozdziały są potrzebne, aby odpowiedzieć na pytania, które pozostały bez odpowiedzi.

Aby wyjaśnić, na co seria wciąż musi odpowiedzieć, ważne jest, aby wiedzieć, co wydarzyło się w sezonie 2. Jeśli nie widzieliście nowych odcinków serii od wielkiego N, radzimy przestać czytać, ponieważ będziemy mieli kilka spoilerówOstatnie dwa rozdziały sezonu 2 w teorii potwierdziły, kto zabił Sarę. Marifer (Litzy Domínguez), przyznała się do podmienienia linek spadochronu, w których była Sara (Ximena Lamadrid) przez co spadła z wysokości do wody.

Ale w scenie później Nicandro (Matías Novoa) w rozmowie telefonicznej, z tajemniczym rozmówcą, wątpi, czy Sara naprawdę zmarła, kiedy wpadła do morza, czy też po wyleczeniu przez lekarzy w szpitalu pozostała przy życiu i zmarł w inny sposób.

Śledztwo trwa przez cały sezon, a nowa postać ujawnia więcej szczegółów tego dnia: Nicandro ( Matías Novoa ) znajduje taśmę pokazującą, że César Lazcano zabił Abla, aby uratować Sarę przed atakiem jej ojca. Jego ciało to to znalezione na podwórku Alexa. 

Z nagrania wynika, że ​​mężczyzna znęcał się nad matką Sary, co oznacza, że ​​młoda kobieta jest przyrodnią siostrą Marifer (Litzy) i Clary (Fátima Molina). Ogólnie całość to dość w zakręcony sposób opisane przypuszczenia, kiedy zginęła Sara, po wypadku na spadochronie czy nie. Wydaje się, że rozwiązuje to wielkie pytanie serialu, jednak ostatnia scena pokazuje, że Nicandro przekupił doktora Alanísa (Daniel Giménez Cacho) i obaj są odpowiedzialni za śmierć Sary.

Sprawdź także  'El Principito es Omar Montes': nowy film dokumentalny Telecino i Amazon

To odkrycie pozostawia wiele nierozwiązanych problemów, ponieważ wydaje się wskazywać, że Sara nie zmarła w wyniku wypadku nad jeziorem, ale była ofiarą badania psychiatrycznego, które prawdopodobnie obejmowało elektrowstrząsy.


„Kto zabił Sarę?”: Sezon 2 przekonuje krytyków

Sezon 2 filmu „Kto zabił Sarę?” Został już oceniony przez wyspecjalizowanych krytyków, a oceny już po jednym dniu od ukazania się drugiej części były pozytywne. Nowe rozdziały przekonały analityków z branży filmowej i telewizyjnej.

Specjalistyczny serwis „Rotten Tomatoes”, uznany kwalifikator branży filmowej, ocenił 2. sezon fabuły na 89% ze 100, przewyższając 85%, które otrzymała pierwsza część.„Program zachowuje wszystkie dobre elementy, które działały w poprzedniej części, udaje się poszerzyć uniwersum opowieści i lepiej rozwija każdą z postaci. Krytycy wspominają, że aktorzy nadal wykonują świetną robotę ze swoimi postaciami i po raz kolejny cała obsada wyróżnia się poziomem swoich występów”- wyjaśnia w raporcie „Rotten Tomatoes”.

Mike Hale z New York Times stwierdził, że „potrzeba rozciągnięcia historii staje się jeszcze bardziej widoczna w sezonie 2”, co „może wyczerpać twoją cierpliwość”. Ze swojej strony Mikel Zorrilla z „Espinof” powiedział, że druga część jest „uczciwa w swoim podejściu i bezpośrednia w wykonaniu”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź