Poznaj Susanę Cala, piosenkarkę, która urzekła Lolę Indigo


Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów jest uznawana za jedną z największych muzycznych obietnic


Ma wrażliwy głos, który przyprawia o dreszcze, gdy tylko zaczyna się go słuchać, i kilka tekstów, które prowadzą do odkrywania głębi swoich emocji. Tak działa Susana Cala, piosenkarka i autorka tekstów, która od urodzenia wiedziała, że ​​jej przeznaczeniem jest muzyka.

Susana Cala urodziła się 10 lutego 1998 roku w Bogocie, a mając zaledwie 23 lata, jej piosenki mają miliony wyświetleń na YouTube i, prawda jest taka, że ​​nie jest to zaskoczenie. Artystka ma wszystko, aby ustawić się jako jedna z najbardziej obiecujących wokalistek na scenie muzycznej.

Susana od najmłodszych lat związana była ze światem muzyki i sztuki, te dwa obszary mają fundamentalne znaczenie w jej życiu. Ponadto zaczęła studiować projektowanie na Universidad de los Andes, łącząc studia z karierą kompozytorską dla wielkich artystów, takich jak Andrés Cepeda, Ximena Sarimaña i Morat.

Ale podróż artystki nie kończy się na tym, teraz Susana Cala postanawia rozpocząć swój projekt artystyczny jako solistka z Universal Music Spain. Podczas tworzenia muzyki i produkcji swoich piosenek pracowała w firmie MAPACHE , w skład której wchodzą jej brat Juan Pablo Isaza, także piosenkarz i producent, Pablo Benito i Nicolas González.Susana Cala to wir emocji, a artystka już ociera się o wielkie kobiety muzyki, takie jak Lola Indigo, która nie zawahała się życzyć jej szczęścia na tym nowym etapie, który rozpoczyna młoda kobieta.

Wielkie cele Susany Cala

Susana Cala swoimi piosenkami pokazuje, że ma doskonałą formułę rozumienia uczuć. Artystka swoim słodkim głosem zamienia złamane serce w piękną opowieść, a choć znamy smutny koniec, nie przestajemy słuchać, bo to ona opowiada / śpiewa tą historię.

Sprawdź także  Alejandro Fernández kończy 49


To w niedzielę Susana ujawnia swoją najbardziej romantyczną stronę i opowiada o tej pierwszej chwili, w której spotykasz osobę i wiesz, że wzięła kawałek twego serca. Chociaż historia między nimi nie jest łatwa, nigdy nie zamyka drzwi, aby pewnego dnia ich ścieżki znów się spotkały.

Susana Cala obiecuje zajść bardzo daleko, ale tymczasem artystka czerpie przyjemność z podróży, tworząc teksty, które ekscytują i urzekające melodie.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź