Poznaj Princessa Alba, chilijską obietnicę muzyki miejskiej


Artystka niedługo pokaże swój nowy album


Princesa Alba to jedna z tych artystek, o których nie można zapomnieć. I to dlatego, że wykazała się dużą wszechstronnością w muzyce. Do tego stopnia, że ​​style takie jak R&B, funk, muzyka disco i pop przeszły przez jej muzyczne projekty.

Ale teraz chilijska artystka jest gotowa, by swoim nowym albumem dać coś do mówienia na miejskiej scenie muzycznej. W ramach pokazania możliwości zaprezentowała piosenkę reggaeton Acelero z wyraźnymi wpływami synth popu. Znowu wyjaśnia, że ​​jest miłośniczką muzyki.Początki Princesa Alba sięgają 2017 roku, kiedy to wydała My Only One. Ryzykowny projekt, w którym zadeklarowała swoją pasję do piłki nożnej i klubu Colo Colo. Ale propozycja ta została przyjęta i stopniowo stawiało się ją wśród największych obietnic muzycznych w kraju.

Wzrosła jej miłość do muzyki, co zachęciło ją do wypuszczenia Del Cielo Mixtape, utworu łączącego miejskie brzmienia, produkcję popową i elektroniczne akcenty. Później utwory takie jak między innymi Convéncete, Me Equivoqué i Mi Culpa dopełniły jej dyskografię.

Princesa Alba zarejestrowała również współpracę z artystami takimi jak Louta czy Gianluca. Ponadto Alizzz pracował nad niektórymi z jej projektów. Widać, że coraz więcej osób poddaje się jej talentowi.

I to właśnie teraz nasz bohaterka ląduje z nową propozycją, gotowa podnieść nasze pragnienie perreo. Jej piosenki są bliskie i odzwierciedlają romans, do którego wielu może się odnieść. Jeśli towarzyszy temu wyjątkowa estetyka, projekt Princess Alba nie pozostaje niezauważony.

Udostępnij
Sprawdź także  Larry Harlow, „El Judío Maravilloso”, umiera w wieku 82 lat

Zostaw odpowiedź