Poznaj obsadę 'Pasión de Gavilanes 2 / Gorzka zemsta 2′?


W Pasión de Gavilanes 2 / Gorzka zemsta 2 pojawi się obsada znanych aktorów, a premiera ma nastąpić w 2022 roku na antenie Telemundo


Telemundo potwierdził drugi sezon hitowej telenoweli w oświadczeniu sprzed kilku dni. 

Według udostępnionych informacji, historia zaczyna się 20 lat po ostatnim odcinku pierwszej części. 

Chociaż w momencie ogłoszenia nie było mowy o tym, kto będzie w obsadzie, ostatnio jeden z najbardziej ukochanych aktorów dramatu potwierdził swój udział. 

Jorge Cao, który grał Don Martína Acevedo, zapowiedział, że będzie uczestniczył w projekcie, co zrobił podczas transmisji na żywo na Instagramie. 

„Będziemy podstawowymi aktorami. Ta historia to inna historia, to konflikt naszego życia, ale zasadnicze jądro Elizondo-Reyes będzie” – zapewnił. 

W ten sam sposób wspomniał o wielkich niespodziankach, jakie scenarzyści przygotowują na drugi sezon. 

„Jestem jednak pewien, że Julio Jiménez, jeden z największych pisarzy telenowel w Ameryce Łacińskiej, ma u siebie arsenał niespodzianek, tak aby publiczność, która tak długo czekała na to, mogła się nimi cieszyć, ponieważ jest to duża odpowiedzialność” – powiedział Cao we wspomnianym Live. Aktor przyznał też, że zdaje sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności związanej z kontynuacją tak udanej telenoweli.

„Kiedy realizujesz projekt tej wielkości, który odniósł tak duży sukces, czujesz, że ponosisz wielką odpowiedzialność wobec opinii publicznej. Ludzie są bardzo wymagający i myślę, że to wspaniałe, że są wymagający, bo zasługują na to, co najlepsze ”- dodał tłumacz. 

Obsada drugiego sezonu Pasión de Gavilanes

Chociaż w swoich wypowiedziach sugerował, że będzie tam kilku aktorów z oryginalnej obsady, potwierdził również, że Michel Brown będzie jednym z wielkich nieobecnych. 

Zgodnie z jego wersją, artysta jest już przywiązany do dat, w których planowane jest rozpoczęcie nagrywania. 

Udostępnij
Sprawdź także  Órfãos da Terra / Huérfanos de su Tierra: poznaj aktorów i postacie brazylijskiej telenoweli, która podbija Amerykę Łacińską

Zostaw odpowiedź