„Pożegnanie z wielkim”: członkowie Menudo żegnają się ze zmarłym Rayem Reyesem


Ray Reyes, jeden z członków mitycznego zespołu „Menudo”, zmarł w weekend. Pośród smutku jego dawni koledzy z zespołu wspominali go na swoich portalach społecznościowych


2 maja poinformowano, że Ray Reyes, były członek Menudo, zmarł w wieku 51 lat w swojej rezydencji w Levittown, Toa Baja, Puerto Rico. Według międzynarodowych mediów śmierć była spowodowana zawałem mięśnia sercowego.

Sieci społecznościowe odzwierciedlały smutek i zaskoczenie nagłą śmiercią artysty. Jego partnerzy z MenudoCharlie MassóRoy Rosselló, Ricky Meléndez, również wykorzystali sieci do zadedykowania znaczących wiadomości do Raya.

„Z wielkim smutkiem z powodu twojego odejścia. Odkąd byliśmy dziećmi, dzielimy braterstwo i dziś jest nam bardzo przykro z powodu twojego odejścia. Mamy wszystko, czego doświadczyliśmy! Moje kondolencje dla Doña Carmen, Raúla, Marcosa, Ceci i całej rodziny, dużo siły. Spoczywaj w pokoju, Ray! ”- napisał Charlie Massó.Kolejnym członkiem odnoszącej sukcesy grupy lat 80. był Roy Rosselló, który nie mógł się wyrwać ze zdziwienia wiadomościami. „Moje serce jest rozbite na tysiące kawałków. Właśnie dostałem wiadomość od mojego brata. Mój przyjaciel i partner z Menudo Ray Reyes León właśnie zmarł. Nie ma słów, które mogłyby mnie pocieszyć po tak smutnej i niefortunnej stracie. Smutne wieści o moim przyjacielu, moim bracie, z którym dzieliłem tak wiele chwil, których nigdy nie zapomnę, niech Bóg ma go w swojej Świętej Chwale ”- napisał Roselló.

W międzyczasie Sergio Blass , który był częścią Menudo w latach 1986-1990, nazwał Raya wspaniałym przykładem i doradcą. „Co za smutna wiadomość, wiedzieć, że cię straciliśmy. Dziękuję Hermanazo, że zawsze mi doradzałeś, dzwoniłeś i zawsze miałeś mnie na myśli. Jeden z najlepszych ludzi na tej wyspie. Bóg ma cię w swojej chwale ”- napisał Blass.Ze swojej strony Johnny Lozada, inna postać historyczna zespołu, napisał: „Jak trudno jest osiągnąć wiek, w którym wasi bracia wyruszają w podróże, w których nie możemy im na razie towarzyszyć. Ale jak mówi piosenka, gwiazdy świecą dla ciebie tam na górze i tak cię zapamiętam”.

Tym, którzy nie znają „Menudo”, polecamy cykl biograficzny tego mitycznego zespołu „Súbete a mi moto”. Wszystkie piętnaście odcinków jest dostępnych w Amazon Prime Video.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *