’Now and then’: Maribel Verdú przewodzi międzynarodowej obsadzie pierwszego hiszpańskiego serialu Apple


Apple TV + ujawniło gwiazdorską obsadę swojego dwujęzycznego thrillera autorstwa oraz twórców Ramóna Camposa, Teresy Fernández-Valdés i Gemy R. Neiry, tego samego zespołu, który stoi za „Velvet” czy „Las Chicas del Cable”


Now and then to złożony thriller, który bada różnice między aspiracjami lat młodości a rzeczywistością dorosłego życia. Życie grupy przyjaciół z college'u zmienia się na zawsze, gdy weekend świętowania kończy się śmiercią jednego z nich. Teraz, 20 lat później, pozostała piątka spotyka się ponownie po otrzymaniu groźby, która zagraża ich pozornie doskonałemu życiu.

Apple TV + ujawniło obsadę długo wyczekiwanego dwujęzycznego thrillera  , autorstwa i twórców Ramóna Camposa, Teresy Fernández-Valdés i Gemy R. Neiry. Ta sama ekipa stoi za Velvet, Las Chicas del Cable i Gran Hotel, wyreżyserowanego i wyprodukowanego przez Gideona Raffa („El Espía”, „Homeland”).

Campos i Fernández-Valdés będą pełnić rolę showrunnerów, a scenariusze zostaną napisane przez Neirę, Campos i jej zespół. Bambú Producciones wyprodukuje serial dla Apple TV +.

Obsada „

Akcja nowego serialu 'Now and then', którego akcja rozgrywa się w Miami, będzie kręcona w języku hiszpańskim i angielskim, a w rolach głównych wystąpią:

  • Nominowana do Oscara Marina de Tavira („Roma”) jako „Ana”, przygotowana i ambitna kobieta, która postanowiła wstrzymać swoją karierę polityczną, by wspierać karierę męża.
  • Nominowana do Oscara Rosie Perez („The Flight Attendant”, „Aves de Presa”) jako „Flora”, detektyw, która ma obsesję na punkcie odkrywania prawdy o nierozwiązanej sprawie sprzed 20 lat i nie planuje pozwolić, by prawda jej umknęła.
  • José María Yazpik („Narcos: México”) jako „Pedro”, kandydat na burmistrza Miami, mąż Ana, mężczyzna, który czuje, że żyje życiem, które do niego nie należy.
  • Podwójna zdobywczyni nagrody Goya  („Y tu mamá también / I twoją matkę też”, „El laberinto del fauno / Labirynt Fauna”) jako „Sofía”, silna prawniczka, której życie przybrało nieoczekiwany obrót 20 lat temu i teraz skrywa zbyt wiele tajemnic.
  •  („¿Quién Mató a Sara? / Kto zabił Sarę?”) Jako „Marcos”, lekarz, który musiał poświęcić wszystkie swoje marzenia, aby ukryć tajemnicę, która dotyka jego i wszystkich jego przyjaciół.
  • Laureatka nagrody Goya Soledad Villamil („El secreto de sus ojos / Sekret jej oczu”) jako „Daniela”, artystka powściągliwa, której nigdy nie udało się przezwyciężyć traumy, której doświadczyła z przyjaciółmi w młodości.
  • Zdobywca nagrody Emmy Željko Ivanek (“Madam Secretary,” Damages”) jako „Sullivan”, detektyw będący głosem doświadczenia i który stara się, aby jego partnerka Flora nie wpadła w zbyt duże kłopoty.
Udostępnij

Zostaw odpowiedź