Niespodzianka! Thalía przygotowuje nowy album


„desAMORfosis” to tytuł nowego materiału muzycznego Thalii, który ukaże się 14 maja


14 maja będzie dla Thalíi wyjątkową datą, ponieważ jest to dzień, w którym gwiazda wyda swój nowy album „desAMORfosis”. Kilka godzin temu piosenkarka opublikowała newsy na portalach społecznościowych wraz ze zdjęciem, które wydaje się być okładką albumu.

Zdjęcie opublikowane na Instagramie i Facebooku to portret tzw. „Emperatriz de la belleza / Cesarzowej Piękna”, gdzie jej ciało mieni się klejnotami, w centrum widać sztylet i serce, a na głowie nosi koronę.

„Nareszcie mogę podzielić się tą wspaniałą wiadomością! Codziennie pracowałam nad tym projektem, który napełnia mnie entuzjazmem, aby zaprosić Cię na tę nową przygodę zwaną #desAMORphosis. Mój nowy album JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY. Zarezerwuj kawałek mego serca TERAZ ”, napisała autorka „Arrasando”.

Wcześniej, w 2020 roku, Thalía wydawała nowe piosenki, takie jak „La luz” z Myke Towers , „Tick Tock” z Sofíą Reyes i Fariną, a wraz z tą ostatnią wydała także „Ten cuidado”, więc te piosenki można z powodzeniem włączyć do nowego projektu Thalii.

Po publikacji wiadomości artyści tacy jak Ana Bárbara, Beatriz Luengo i sama Farina pogratulowali Thalíi ogłoszenia nowego albumu.


Udostępnij
Sprawdź także  Co wiadomo o współpracy pomiędzy Lali Espósito i Cazzu?

Zostaw odpowiedź