„Nienawidzę RBD”. Christian Chávez reaguje na wypowiedzi Sergio Mayera Moriego


Syn Bárbary Mori, który gra w nowej wersji przebojowej telenoweli Rebelde dla Netflix, musiał przeprosić po swoich niefortunnych wypowiedziach


Syn Bárbary MoriSergio Mayer Mori, który nagrywa w Meksyku nową wersję udanej telenoweli Rebelde, a której premiera Netflix będzie miała miejsce w przyszłym roku, niedawno uwolnił gniew fanów RBD, deklarując na Instagramie na żywo, że nienawidzi RBD.

Tak, robię projekt, tak, muszę je śpiewać, bo muszę je śpiewać na podstawie kontraktu, ale nienawidzę RBD, taka jest rzeczywistość, nie lubię piosenek, …” – powiedział młody człowiek.

Tysiące fanów, którzy wciąż żyją spuścizną pozostawioną przez odnoszącą sukcesy meksykańską grupę muzyczną, nie czekało z wypowiedzeniem swojego niezadowolenia z tych niefortunnych stwierdzeń.

„Jeśli nie podoba ci się projekt, co tam robisz? Lepiej, jeśli dasz komuś szansę” lub „ Ale za kogo on się uważa.”, możesz przeczytać wśród niezliczonych komentarzy, które natychmiast zaczęły zalewać różne sieci społecznościowe.

Taka była wrzawa, że ​​nawet Christian Chávez , członek RBD, odniósł się do tego.„Jak smutno mówić, że nienawidzisz czegoś, co tak wielu z nas kocha!”, Wyraził w swoich Story na Instagramie.

Po hałasie wywołanym jego wypowiedziami, najstarszy syn Mori uznał za konieczne publiczne przeprosiny za pośrednictwem sieci społecznościowych.

„Chcę przeprosić wszystkich i wszystkich fanów Rebelde oraz moich kolegów z tego projektu. Bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało. Myliłem się wyrażając siebie tak, jak to zrobiłem i bardzo mi przykro, że Was skrzywdziłem.”„Muszę przyjąć lekcję pokory, której musiałem się ostatnio nauczyć dzięki mojej aroganckiej postawie i słowom, których użyłem. Z całego serca przepraszam” – dodał.

Udostępnij
Sprawdź także  La Casa de Papel: niektóre postacie wrócą z własną serią?

Zostaw odpowiedź