Najwa Nimri poprowadzi „Insiders”, tajny reality show Netflix


Aktorka (La casa de papel i Vis a Vis) zmienia kierunek, by poprowadzić Insiders, pierwszy reality show Netflix w Hiszpanii


Insiders to program, w którym widz odkryje nowy sposób opowiadania rzeczywistości, nowatorskie doświadczenie telewizyjne, w którym grupa anonimowych osób zapisała się na masowy casting, który również jest otwarty, nie mając najmniejszego pojęcia co ich czeka. To jedna z maksym Insiders. A kiedy się dowiedzą, jeśli powiedzą, wypadną.

Wyprodukowany przez iZen dla Netflix, Insiders będzie miał łącznie 60 kamer, w tym 23 o jakości kinowej, do sfilmowania tego telewizyjnego eksperymentu, w którym wszystko może się zdarzyć. Ostatnia faza castingu odbędzie się w maju w Madrycie. W Insiders postawiono na nowy format, w którym każdy może wziąć udział i którego ostateczna nagroda wynosi 100 000 euro, ale w środku nagroda będzie inna.

Pierwszy reality show Netflix w Hiszpanii

Netflix, który do tej pory opierał swój sukces na serialach i filmach, robi kolejny krok w celu dalszego poszerzania swojego katalogu i obecności w Hiszpanii. Nadal stawia na różnorodność treści i potwierdzono produkcję Insiders, nowego reality show, który będzie miał swoją premierę w 2021 roku i stanie się pierwszym reality show Netflix w Hiszpanii.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy podjąć się tego projektu razem z iZen. Jesteśmy podekscytowani możliwością eksperymentowania z nowym gatunkiem dla nas w Hiszpanii i ciągłym wprowadzaniem innowacji dzięki stworzonemu tutaj formatowi rozrywki”- mówi Álvaro Díaz, dyrektor ds. Treści non-fiction w Netflix.

W ten sposób Insiders staje się pierwszym reality show, który Netflix produkuje w Hiszpanii i dołączą do oferty reality show, takiej jak The Circle, Love is blind, a ostatnio, Too Hot To Handle .

Udostępnij
Sprawdź także  "Edha", pierwsza oryginalna seria Netflix Argentina z Andrés Velencoso, pojawia się 16 marca

Zostaw odpowiedź