Movistar + zrobi serial o 'Los Miami’


Jak myślisz, kim jest El Inmortal?


Movistar Plus nadal buduje swój katalog serii. Platforma cieszy się sukcesem Reyes de la noche i wkrótce wypuści Paraiso, najnowszy projekt na ten sezon. Ale bądź ostrożny, bo maszyna nadal działa i już przygotowują nowe tytuły na kolejny kurs. W ten poniedziałek ogłoszono ambitny i tajemniczy projekt .

El Inmortal będzie kolejną serią Movistar, choć nie ma o niej prawie żadnych informacji. Firma dała zielone światło tej produkcji, która wkrótce rozpocznie się zdjęcia. O czym będzie historia?

W latach 90. przemyt kokainy i kontrola madryckich klubów nocnych były w rękach gangu, który zmonopolizował setki okładek gazet i programów telewizyjnych: Los Miami. ich nazwa wywoływała panikę u tych, którzy ją słyszeli. „El Inmortal” był ich głową. Ta historia jest inspirowana jego panowaniem i miastem, w którym tyle razy umierał ”.

A kim będzie El InmortalMovistar + chciał zagrać w tajemnicę tą tożsamością, chociaż wielu na portalach społecznościowych, widząc profil osoby, która będzie bohaterem, już dokonało własnych przypuszczeń. Czy to Mario Casas ? Czy to Juan José Ballesta? Obstawiaj… ale jednak wystąpi tam Álex García.

Diego Sotelo i David Moreno są odpowiedzialni za napisanie scenariusza do ośmiu 50-minutowych odcinków, z których będzie składał się ten dramat, który wyreżyserują David Ulloa i Rafa Montesinos i którego zdjęcia rozpoczęły się na początku tego miesiąca, więc można zobaczyć niektóre z pierwszych zdjęć.

Oprócz Álexa Garcíi główną obsadę „El Inmortal” tworzą Emilio Palacios, Marcel Borràs, Jason Day, María Hervás, Teresa Riott, Jon Kortajarena i Francis Lorenzo. 

Udostępnij
Sprawdź także  Maite Perroni ostrzega, że ​​„El juego de las llaves / Gra w klucze” to coś więcej niż tylko seria pełna seksu

Zostaw odpowiedź