Michelle Renaud wspomina swoją rolę w 'Rebelde’


Aktorka, która rozpoczęła swoją karierę jako statystka w hitowej telenoweli dla młodzieży Televisy, ujawniła w niedawnym wywiadzie, że zamierza opuścić melodramat


Michelle Renaud, która stała się jedną z najbardziej lubianych aktorek małego ekranu, rozpoczęła swoją karierę w telewizji jako statystka w odnoszącej sukcesy telenoweli młodzieżowej Rebelde (2004), kiedy miała 15 lat. Doświadczenie zawodowe przeżyte na forum nagrań melodramatu wyprodukowanego przez Pedro Damiána nie było jednak takie, jak oczekiwała.

„Powiedziała m: „ Co to jest? Nie chcę tego. To najstraszniejsza rzecz.” Zawsze to powtarzałam, nie było miło tak mówić, bardzo źle nas traktowali. To znaczy, nie chodzi o to, że źle nas traktowali, ale o to, że jesteś tam przez te wszystkie godziny i jeśli nagle Anahi i Poncho dużo mówią, boją się powiedzieć: „Anahi i Poncho zamknijcie się”, a potem „zamknijcie się k*** statyści”. Potem zwykłam mówić: „O nie, nie podoba mi się to, jestem cały dzień tutaj, po prostu poddaję sie” – bohaterka udanych melodramatów Televisy była szczera w niedawnym wywiadzie dla programu Pinky Promise.

Aktorka, która na samym Instagramie ma ponad cztery miliony obserwujących, wyznała, że ​​nadszedł czas, kiedy odmówiła dalszego udziału w nagraniach.

„W końcu powiedziałam:„ Wiesz co, to nie dla mnie, nie chcę tego”, a pewnego dnia mówią do mnie: „Musisz jutro zadzwonić”. A ja: „Nie chcę.”, „To podaj nam swojego Tatę.” Potem rozmawiali z moim tatą, a tata mówi do mnie: „Po prostu jutro pójdziesz, będziesz dobrze wyglądać, proszę”.


MEZCALENT

Aktorka nie wyobrażała sobie, że producent telenoweli zaproponuje jej zagranie stałej postaci w Elite Way School, co zakończyło jej niechęć.

„Kiedy przyjechałam, Pedro Damián tam jest […] i powiedział do mnie:„ Hej, jak się masz w szkole? Od jutra pójdziesz do Elite Way School, dołączysz do klasy ”- wspomina Michell . „A w następny poniedziałek masz już garderobę, garderobę z nimi wszystkimi: z Dulce, Maite…”.

Sprawdź także  Maite Perroni przedstawia swojego brata i są identyczni!

Chociaż było to bardzo wzbogacające doświadczenie, Renaud przyznała, że trudno jej dziś zobaczyć siebie w scenach z telenoweli, ponieważ była bardzo zielona jako aktorka.„ Cały czas jestem zgarbiony, wystawiam brzuch, nie wiem, co robić, a potem wyglądam na zdezorientowaną. Ponieważ to było takie naturalne, to znaczy nagle dają ci scenę, ale już Dulce María i Maite wymyślały już inne rzeczy, to było bardzo improwizowane, pomyślałem: 'Czy powiem coś teraz?’ ”, dodała.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź