María Fernanda Yepes zastąpi Ana Brenda Contreras w 'Pálpito’


María Fernanda Yepes pojawia się jako nowa bohaterka serialu Pálpito po niespodziewanej rezygnacji Any Brendy Contreras kilka tygodni wcześniej


Od kilku dni imię Kolumbijka uporczywie pojawia się jako kobieca postać z nowej serii Netflix.

Chociaż María Fernanda Yepes nie potwierdziła swojego występu, fotografia mówi nam wiele.

Na swoim koncie na Instagramie aktorka zasugerowała, że ​​rozpoczęły nagrywanie tajemniczego projektu, którego nazwa jest wciąż nieznana. Jednak zdjęcie, które przyciągnęło najwięcej uwagi, to to, gdzie pojawia się w towarzystwie Sebastiána Martíneza, który jest jednym z bohaterów Pálpito. 

Biorąc pod uwagę możliwość, że zastąpi Ana Brendę Contreras, opinia publiczna już zareagowała w sieciach społecznościowych.

„Znakomita aktorka. Miejmy nadzieję, że tak ”,„ Najlepsza aktorka. Uwielbiam to ”, to niektóre z wiadomości od fanów. Pamiętajmy, że ostatnią pracą w wykonaniu Yepes była właśnie platforma streamingowa. 

W połowie ubiegłego roku aktorka zagrała Brendę Castillo w popularnym serialu 'Mroczne pożądanie’ wyprodukowanym w Meksyku przez Argosa Comunicación. 

Jeśli chodzi o swoją postać, artystka powiedziała, że ​​najtrudniej było nagrać sceny, w których pojawia się zupełnie naga. 

„W takim razie doceniam całą troskę, jaką mi okazywali, począwszy od oświetlenia, kadrowania, traktowania z innymi aktorami, co było z absolutnym szacunkiem. Generalnie odbywa się to jak choreografia, a ty starasz się pozostać przy pierwszym lub drugim ujęciu ”- powiedziała magazynowi Who. 

Na długo przed tym projektem wyróżniała się także jako bohaterka serialu Azteca María Magdalena.

Udostępnij
Sprawdź także  Maggie Civantos wystąpi w serialu „Express” od twórców „Vis a Vis” na Starzplay

Zostaw odpowiedź