Malverde: El Santo Patrón: pierwsza zapowiedź serii od Telemundo


W środę odbyła się oficjalna premiera pierwszej zapowiedzi Malverde: El Santo Patrón i fani już chcą zobaczyć więcej


Malverde: El Santo Patron to pierwsza super seria z epoki stworzona przez Luisa Zelkovicha i wyreżyserowana przez Carlosa Bolado, Sergio Osorio i Miguela Varoniego, która sprawi, że niejedna osoba zaniemówi z emocji i będzie chciała zobaczyć więcej.

W 45-sekundowym filmie audiowizualnym można zobaczyć pierwsze zdjęcia słynnego aktora i piosenkarza Pedro Fernándeza w roli Malverde wraz z wielkimi gwiazdami, takimi jak Mariaca Semprún, Carolina Miranda i znanym meksykańskim aktorem Mark Tacher.

Ta wspaniała superprodukcja ma na celu opowiedzenie nieopisanej historii chłopca urodzonego w 1870 roku w Sinaloa, który stanie się postacią legendarną.

W obsadzie znaleźli się także Ivonne Montero, Sofía Castro, Miguel de Miguel, Ramón Medina, Alan Slim, Claudio Roca, María del Carmen Félix, Adrián Makala, Candela Márquez, Humberto Elizondo, Salvador Sánchez, Lukas Urkijo i Kenneth Lagunes.

Fani już chcą zobaczyć więcej oryginalnej produkcji Telemundo Global Studios, która jest pełna akcji i emocji i wkrótce będzie gotowa na swoją wielką premierę.


Udostępnij
Sprawdź także  To jest oficjalne! Pojawi się seria kultowej grupy młodzieżowej OV7 wyprodukowana przez Evę Longorię

Zostaw odpowiedź