Lunay ogłasza wydanie swojego albumu 'El Niño’


Pochodzący z artysta ujawnia również datę premiery i okładkę


 rozpoczął swoją przygodę z Soltera już ponad dwa lata. Później zdecydował się umieścić ten hit na swoim pierwszym albumie Épico, którego repertuar obfitował w inne chwytliwe tematy.

Cóż, Épico wkrótce doczeka się następcy. To  , drugi album, który Portorykańczyk zapowiedział niedawno. Wiadomość dotarła do sieci społecznościowych, gdzie opublikował wideo, w którym ujawnia również datę rozpoczęcia projektu: 21 maja.

A co najważniejsze, jeśli nie chcesz przegapić swojej kopii albumu, od poniedziałku 17 maja można ją zarezerwować na platformach cyfrowych. Artysta udostępnił także okładkę tego długo oczekiwanego projektu (drugie zdjęcie w linku powyżej). W nim znajduje się dom zaczerpnięty z serialu animowanego. Nad nim plakat z nazwiskiem artysty, a nad nim drugi z tytułem albumu. Jednym z najbardziej uderzających elementów obrazu jest burzowa pogoda, która w ciągu kilku sekund zmienia się w słoneczną pogodę. Co on przez to rozumie? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.

Ogłoszenie premiery zmobilizowało wszystkich fanów, którzy nie wahali się zalać komentarzami publikacji. 

Nadal nie wiadomo, jakie będą utwory, które zagra w nowym repertuarze Lunay. Chociaż na pewno nie zabraknie takich piosenek jak Le Gusta Que La Vean, Sin Ropa czy Victoria . A ty, czy chcesz posłuchać  ?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź