Luisana Lopilato ponownie jako Mia z 'Rebelde Way’ – 20 lat po premierze


Argentyńska aktorka odzyskała swoją rolę na jeden dzień


Od czasu wydania jednej z najbardziej udanych telenowel młodzieżowych w historii minęło prawie 20 lat. Mowa oczywiście o Rebelde Way. Argentyński serial Crisa Moreny stał się fenomenem, który dał światową sławę ich gwiazdom: Benajamínowi Rojas, Camili Bordonabie, Felipe Colombo i Luisanę Lopilato.

Ta ostatnia wyznaczyła trendy dzięki roli Míi Colucci (którą później zagrała Anahi w wersji meksykańskiej). Popularna i wyważona dziewczyna z Elite High School stała się popowym odniesieniem tamtych czasów i wiele osób powtarzało jej słynne hasło: „Jak trudno być mną!”.

Teraz, prawie dwie dekady po premierze, Luisana Lopilato chciała złożyć hołd tej postaci w przesłanym filmie. Argentyńska aktorka, która ma teraz 34 lata, udostępniła na YouTube film zatytułowany „Mia Colucci powróciła”.Taka byłaby dzisiaj Mia

„Wielu o to prosiło i nie chcę, aby moja publiczność dłużej czekała. Byłam podekscytowana i naprawdę podobało mi się przywrócenie tej postaci, która naznaczyła moje życie i wielu innych osób”- napisała młoda kobieta obok filmu.

W towarzystwie stylisty, Samuele Miccoli, Luisana wspomina tę charakterystyczną postać, która zmieniła jej życie . „To były moje początki jako aktorki. Zrozumiałam, że to jest coś, co mi się podoba i że chcę to robić” – powiedziała młoda kobieta.

To wtedy aktorka i stylistka zabrali się do pracy, aby Luisana znów mogła być Mią. Pierwszą rzeczą, jaką zrobili to była oczywiście grzywka podobna do tej, którą miała wtedy. Dodatkowo postawiła na pastelowe odcienie w swoim makijażu.Wracając do tamtych czasów, Mia zatańczyła jedną ze znanych piosenek Errewaya. Nic więcej i nic mniej niż Bonita de más.

„Dzisiaj mamy 2021 rok, mam 33 lata, troje dzieci… a tu wróciłam do czasów, gdy miałam 15 lat ” – powiedziała przed kamerą argentyńska gwiazda.

Sprawdź także  Fuego ardiente: jeden z braci Speitzer dołącza do historii, który?

Chociaż nie jest to powrót Mii Colucci, jaki fani chcieliby zobaczyć to i tak dała nam wiele dobrego. Prawda jest taka, że ​​Luisana zrobiła to z dużym poczuciem humoru i traktując początki swojej kariery z uczuciem. Miejmy nadzieję, że będzie prawdziwe spotkanie Rebelde Way.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź