Luis Miguel, la serie: El sol powróci na trzeci i ostatni sezon


Luis Miguel powróci na Netflix w serialu opartym na życiu muzyka, aby dokończyć biografię 


Po ośmiu intensywnych odcinkach, nadawanych od niedzieli do niedzieli, drugi sezon serialu zakończył się, pozostawiając wiele pytań. 

Z tego powodu firma streamingowa potwierdziła przedłużenie projektu o trzecią i ostatnią serię.

Historia z drugiego sezonu została pokazana w dwóch liniach czasowych, podobnie jak pierwsze odcinki. Zaginięcie i śledztwo w sprawie miejsca pobytu matki Luisa Miguela, Marcely Basteri, było jednym z tematów do omówienia w zakończonym już sezonie. Chociaż publiczność myślała, że ​​to, co stało się z blondynką, zostanie szczegółowo omówione, zostało to przedstawione tylko w pierwszych odcinkach. 

Ponadto związek między Luisem Miguelem i jego córką Michelle Salas w pewnym momencie jej dzieciństwa i dorastania był wyraźny. 

Produkcja ukazywała próbę wychowania córki przez piosenkarza w okresie rozkwitu jego kariery, a następnie ponowne spotkanie z nią po 11 latach bez widzenia się z nią. 

Z drugiej strony, jako mamy w drugim sezonie Patricio Roblesa (Pablo Cruz), wyrachowanego i ambitnego publicystę „Sol de México”, który później zarządzał jego karierą, oraz José Péreza (Juan Ignacio Cane), któremu się zdarzyło być kierowcą Hugo Lópeza, aby być roadmanageriem artysty.

Mówiąc o Hugo Lópezie, rozdział piąty pokazał, jak Luis Miguel przeżył śmierć swojego ukochanego przedstawiciela z powodu raka okrężnicy. 


Data premiery trzeciego sezonu Luisa Miguela

Według dziennikarza Alexa Kaffiego, nowe odcinki serii są nagrywane już od jakiegoś czasu.

Jeśli te informacje się potwierdzą, trzeci sezon może zostać wydany na początku przyszłego roku.

Udostępnij
Sprawdź także  Premiera Telecinco "La verdad", nowa seria, w najbliższą środę 14 lutego

Zostaw odpowiedź