Livia Brito

„La desalmada”: Ujawniają pierwsze zdjęcie Livii Brito i Daniela Elbittara


Wraz z José Ronem aktorzy tworzą główny trójkąt miłosny telenoweli Televisy


Mając za sobą dwie dekady doświadczeń, aktor i piosenkarz Daniel Elbittar rozpoczął nową przygodę w swojej karierze artystycznej. Dołączył jako antagonista w długo oczekiwanej telenoweli La desalmada, nowej produkcji José Alberto Castro, która ma nagrania na meksykańskim terytorium od końca marca.

Pełen emocji i gotowy dostarczyć wszystkiego co najlepsze, Wenezuelczyk kilka dni temu dołączył do nagrań projektu z José Ronem i Livią Brito. Da życie „Césarowi”, człowiekowi z przeszłością pełną nieszczęść, który będzie rywalizował z wiodącym aktorem o serce bohaterki.

„Jest postacią z bardzo ważnym ładunkiem emocjonalnym, ponieważ staje się antagonistyczną częścią historii miłosnej José Rona i Livii Brito. Jego córka została zabita, został uwięziony w więzieniu, jego żona umiera na depresję. Następnie wraca, by szukać zemsty i zakochuje się w bohaterce, a wtedy wszystko się komplikuje ”- powiedział w rozmowie z People en Espanol.

Po zapoznaniu się z wiadomością o jego włączeniu do serii, która oznacza jego debiut w telewizji Televisa, wyemitowano kilka zdjęć Elbittara w skórze jego postaci. Teraz, wkrótce po dołączeniu do kręcenia wiejskiej fabuły, odsłonięto pierwsze zdjęcie aktora z obiektem westchnień jego bohatera.


Pierwsze zdjęcie „Césara” i „Fernandy” razem w La desalmada

To kubańska aktorka, poprzez Story swojego konta na Instagramie, ujawniła we wtorek, 25 maja, niepublikowaną migawkę, na której pojawia się obok 42-letniego aktora grając jedną z ich pierwszych wspólnych scen w tej adaptacji La dama de Troya.

Na portrecie oboje patrzą sobie w oczy, najwyraźniej rozmawiając w środku imponującego krajobrazu w Zempoala, Hidalgo, stanie meksykańskim, gdzie odbywa się większość nagrań dramatu.

Gwiazda nie zamieściła żadnego opisu zdjęcia.


La desalmada
Livia Brito i Daniel Elbittar w „La desalmada” | Instagram: @liviabritopes

Chcę ją zobaczyć ”, „Kocham ich”, „ Nie mogę się doczekać La desalmada. Ma bardzo dobrą obsadę” i „Już chcę poznać te wspaniałe postacie w La desalmada”, to niektóre z komentarzy, które fotografia wywołała w sieci społecznościowej.

Sprawdź także  Kate del Castillo produkuje i występuje w 'Cold, dead hands'

Z drugiej strony, w tę środę, 26 maja, Elbittar również zrobił swoje i wywołał furię wśród swoich fanów, publikując swoje pierwsze zdjęcia selfie z Brito z tych lokalizacji. Oboje wyglądają bardzo dobrze razem, charakteryzując się ich postaciami.La desalmada będzie miała swoją premierę w drugiej połowie roku w Las Estrellas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź