’La casa de papel’: obsada i ich dublerzy na Tik Tok. Podobni?


Nairobi, Profesor, Tokyo i nie tylko


Nie ma wątpliwości, że La Casa de Papel stało się zjawiskiem. Fani każdego z bohaterów eksplodowali na portalach społecznościowych, a spokojne spacerowanie ulicą to już idylla.

I to dlatego, że historia, która zaczęła być nadawana za pośrednictwem Antena 3 i a następnie na Netflix, została przetłumaczona na różne języki, dzięki czemu podbiła miliony ludzi na całym świecie. Dowodem na to są liczne komentarze, które znajdujemy w profilach aktorów z obsady.

Ale można także rzucić okiem na TikTok, platformę, która zrzesza miliony użytkowników ze wszystkich zakątków świata. W nim kreatywność i oryginalność nie mają granic. Do tego stopnia, że ​​dzięki wielkiej różnorodności udostępnianych treści odkryliśmy kilku bohaterów tej udanej serii.

Jednym z nich jest Professor, grany przez Álvaro Morte. Jego sobowtórem jest użytkownik Fernando Monezzi, którego filmy przekraczają tysiące wyświetleń. Nawet miliony! Nie możemy temu zaprzeczyć: ich podobieństwo jest bardzo rozsądne. Co myślisz?Ale znajdujemy też Nairobi. Postać grana przez Albę Flores również triumfuje na TikTok. Użytkownik @ikigai.cos, która jest oddana odtworzeniu niektórych cosplayów, podbiła internautów swoją interpretacją młodej kobiety z Madrytu.Jest jeszcze więcej! Zobaczyć możemy także Tokio, postać Urszuli Corberó. Młoda Rosjanka generuje niezliczone opinie. 


Ale oryginalność nie kończy się na tej platformie. Są też tacy, którzy odważyli się dołączyć do kilku filmów z różnymi postaciami. Zawiera Inspector Sierra!

Nie ma wątpliwości, że media społecznościowe nigdy nie przestaną nas zadziwiać. A ty, czy znajdujesz rozsądne podobieństwa między tymi użytkownikami a oficjalnymi postaciami La Casa de Papel ? 

Udostępnij
Sprawdź także  Twórca „La Casa de Papel” ujawnił prawdziwy powód śmierci Berlina

Zostaw odpowiedź