„Kto zabił Sarę?”: co musisz wiedzieć przed obejrzeniem drugiego sezonu


Ukazał się już drugi sezon udanego meksykańskiego thrillera i przed jego obejrzeniem opowiemy Wam wszystko, co powinniście wiedzieć, nawet w momencie premiery


Najnowsza seria Netflix pokazała, że ​​platforma streamingowa ma dobre oko. Wśród tych sukcesów znajdujemy „¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?”. Wydany pod koniec marca meksykański serial stał się w bardzo krótkim czasie jedną z najczęściej oglądanych treści na platformie. Ku zaskoczeniu fanów w krótkim czasiei ogłoszono drugi sezon, który ukazał się dziś, w środę 19 maja.

Przedstawimy Ci więc wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć drugi sezon.

Liczby nie kłamią

Jak donosi Netflix , w Stanach Zjednoczonych „¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?” wywołał boom, stając się najczęściej oglądanym zagranicznym serialem. Historia miała 55 milionów odwiedzin od jej premiery 24 marca, detronizując „Sky Rojo” autorstwa Álexa Piny, twórcy „La Casa de Papel”. Sezon 2 kształtuje się mieć taki sam sukces, ponieważ w kilku krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, fani czekali już na premierę i odzwierciedlali to w swoich sieciach społecznościowych.

Historia?

Ten meksykański thriller, który łączy różne gatunki, takie jak napięcie, dramat, romans, zbrodnia i zemsta, a wszystko to przenosi nas do zabójstwa Sary. Z powodu tego wydarzenia jej brat Álex Guzmán (Manolo Cardona) spędza 18 lat w więzieniu, przysięgając, że nie popełnił przestępstwa. Álex zostaje zwolniony, a jego celem jest odkrycie, kto jest prawdziwym mordercą i dlaczego był głównym oskarżonym.

Jeśli chodzi o nowy sezon, jego oficjalne streszczenie mówi nam, że tajemnicze ciało pochowane na podwórku jego domu grozi powrotem Alexa do więzienia. Jednocześnie odkrywa prawdziwą osobowość swojej siostry Sary, której najwyraźniej nigdy nie znał. Czy Alex będzie w stanie znaleźć prawdę i pomścić swoją rodzinę?

Sprawdź także  Antena 3 pokazuje pierwsze zdjęcia 'Los hombres de Paco' i nie tylko

Udostępnij

Zostaw odpowiedź