Kryzys w Kolumbii odbija się na nowej telenoweli Williama Levy’ego


Melodramat, w którym bierze udział także Carmen Villalobos  został przerwany bezprecedensowym kryzysem politycznym i społecznym, którego kraj doświadcza od kilku tygodni


Pomimo dobrych komentarzy, które otrzymały pierwsze odcinki, było kilka osób, które napisały do ​​ aktorów za pośrednictwem sieci społecznościowych, komentując, że nie chcą oglądać telenoweli, którą transmituje RCN Televisión, jako znak protestu ze względu na „stronnicze” relacje, które, jak mówią, dają łańcuch temu, co dzieje się w kraju.

„Bardzo chciałbym zobaczyć tę telenowelę, ponieważ podziwiam twoją twórczość, ale nie oglądam RCN ani Caracol” – skomentował w poniedziałek fan Villalobos w publikacji autorstwa aktorki.


Telemundo

Zawsze czekając na komentarze swoich fanów, Carmen szybko odpowiedziała.

„W tej kwestii masz absolutną rację, ale jak powiedziałem wczoraj komuś, kto również do mnie napisał, zrobienie telenoweli w czasach pandemii nie było łatwe i pomimo wszystkich przeszkód, które zrobiliśmy, mogliśmy kontynuować dając pracę tak wielu ludziom, ponieważ za każdą produkcją stoi ponad 100 miejsc pracy, które w tej chwili są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Więc jeśli chcesz, daj mu szansę i usiądź z rodziną, aby to obejrzeć ”- napisała Villalobos.

Nie był to jednak jedyny tego typu komentarz, jaki aktorka otrzymała na Instagramie.

„Nie myśl o kanale, jesteśmy czymś więcej. Pomyśl, że jest to produkt, który stworzyliśmy w środku pandemii i wcale nie było to łatwe i że jest to powieść, w której mówimy o produkcie to sprawia, że ​​czujemy się bardzo dumni z tego, że jesteśmy Kolumbijczykami – odpowiedział innemu naśladowcy.

INSTAGRAM CARMEN VILLALOBOS

Nowa wersja Café con aroma de mujer będzie miała swoją premierę w Stanach Zjednoczonych we wtorek 25 maja w sieci Telemundo.

Udostępnij
Sprawdź także  Marlene Favela, Victoria Ruffo i Sofía Castro razem w nowej serii!

Zostaw odpowiedź