karol g

Karol G z Camilo i Danny Felix debiutuje w „Tiny Desk Concert”


Karol G zadebiutowała w NPR „Tiny Desk (Home) Concert” z wymownym 16-minutowym zestawem, w którym gośćmi specjalnymi byli Camilo i Danny Felix

„Cieszę się, że jestem tu po raz pierwszy. Od jakiegoś czasu pragnąłem tu być ”- powiedziała kolumbijska artystka. „Śpiewam teraz kilka moich ulubionych piosenek. Zawsze słucham swojej muzyki i ulubione zmieniają się, ale teraz są one wyjątkowe ”.

Karol, do której dołączył jej żeński zespół koncertowy, zaczęła śpiewać swoją składankę z duetu z Maluma -wspomagała hit „Creeme” i „A Ella”, piosenkę, która zapewniła jej sławę.

Następnie zaprosiła debiutanta meksykańskiej muzyki regionalnej, Danny’ego Felixa, do wykonania „200 Copas” z jej najnowszego albumu KG0516. Felix jest kompozytorem i gitarzystą w tym utworze. „Jestem wdzięczna Danny’emu, który stworzył te niesamowite gitary” – zauważyła Karol.

Aby zakończyć jej intymny występ, Karol zaprosiła Camilo do wykonania na żywo ich współpracy „Contigo Voy a Muerte”. „To więcej niż przyjaciel, to rodzina” – powiedziała, wyjaśniając, że oboje mają podobne historie zawodowe i że nagranie z nim piosenki było magiczne i zaszczytne.

„Zawsze marzyłem o byciu tutaj” – dodał Camilo po ich występie. „Jesteś dumą naszego kraju. Kocham Cię.”

Zobacz koncert Karola G w NPR „Tiny Desk (Home)” poniżej.


Udostępnij
Sprawdź także  ¡Tecate Pa´l Norte ujawnia skład na edycję 2021!

Zostaw odpowiedź