Joel Pimentel z CNCO opuszcza zespół: „Jesteśmy i zawsze będziemy braćmi”


Joel Pimentel zaczyna nowy rozdział w karierze


Zespół ogłosił odejście Pimentela w niedzielę (9 maja) z oświadczeniem opublikowanym w języku hiszpańskim i angielskim. Jego ostatni oficjalny występ w CNCO będzie miał na koncercie transmitowanym na żywo w ten piątek (14 maja).

„Z przykrością informujemy, że po pięciu i pół roku niezapomnianych oraz zmieniających życie latach spędzonych razem, piątek 14 maja będzie ostatnim dniem Joela jako członka CNCO” – podała grupa, która właśnie wydała w lutym album z coverami Déjà Vu, na Twitterze. „Chcemy, abyście wszyscy wiedzieli, że choć Joel nas opuszcza i będzie szukał nowych możliwości, jesteśmy i zawsze będziemy braćmi. Wspieramy go w następnym rozdziale i, co najważniejsze, zawsze pozostaniemy rodziną”.„Wiemy, że ta wiadomość jest smutna i będzie dla was wszystkich równie trudna, jak dla nas” – powiedzieli, zwracając się do przyszłości zespołu, „ale doceniamy, że z nami jesteście. Chociaż będzie inaczej, jesteśmy też podekscytowani, że będziemy kontynuować nową erę CNCO i nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczycie, co mamy dla Was! ”

CNCO napisało: „Jesteście tym, co nas napędza i sprawia, że ​​jesteśmy tak podekscytowani, że będziemy dalej razem silniejsi niż kiedykolwiek. Z tego powodu chcieliśmy razem dać wam ostateczny prezent. W piątek wystąpimy, nasza piątka, ostatni raz na naszym globalnym koncercie na żywo ”.

Pimentel podał dalej tę notatkę na swoim koncie na Twitterze i zaktualizował kilkoma własnymi słowami.

„Czas, bym poszukał nowych artystycznych ścieżek, czas zacząć budować własną ścieżkę i karierę. Dlatego zdecydowałem się opuścić zespół” – wyjaśnił meksykańsko-amerykański artysta.

„Erick, Chris, Richard i Zabdiel, naprawdę życzę wam wszystkiego najlepszego, kontynuując dziedzictwo CNCO” – napisał Pimentel. „Przeżyliśmy tyle razem, że teraz jesteśmy rodziną”.

Sprawdź także  VF7, artystka, która w wieku zaledwie 13 lat, położyła podwaliny pod muzykę miejską

Dodał: „Nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się z wami moim nowym projektem. To dopiero nowy początek”.

Zobacz ich posty poniżej.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź