JNS zaśpiewa główną piosenkę do serialu „Esta historia me suena”


Seria wyprodukowana przez Genovevę Martínez opowiada różne historie w każdym rozdziale połączone z emblematyczną piosenką różnych artystów


Dzisiaj Bobo Producciones podzieliło się oświadczeniem, że Angie, Karla Melissa i Regina spotkały się w zeszłą sobotę, aby nagrać główny temat czwartego sezonu serialu Televisa „Esta historia me suenaa”, który został wyprodukowany przez SAAK, młodą producentkę Dannę Paolę i Mario Bautista. Ponadto utwór skomponowała Paty Cantú, a premiera zaplanowana jest na lipiec.

Seria wyprodukowana przez Genoveva Martínez opowiada za każdym razem inną historię w odcinku połączoną z emblematyczną piosenką różnych artystów, w tym sezonie można posłuchać m.in. piosenek JNS, Kabah, Bronco i Sin Bandera.

Gwiazdy, które właśnie potwierdziły swój udział w nowym etapie Pop Tour z lat 90., powiedziały, że są bardzo podekscytowani i wdzięczni produkcji programu za rozważenie ich zinterpretowania głównego tematu czwartego sezonu.

„Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, to świetna okazja do zinterpretowania tematu nowego sezonu. Po trudnych chwilach, które mieliśmy przez ostatnie półtora roku, utwory zaczynają się układać, potwierdziliśmy powrót Pop Tour z lat 90 ze świetną obsadą zaledwie dwa tygodnie temu, a dziś rozmawiamy o nowej piosence do superprodukcji i jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ zaczyna się pojawiać światło i zaczynają się dziać takie magiczne rzeczy, które wypełniają w nas dużo emocji ”, skomentowały Angie Taddei i Karla Diaz.


Udostępnij
Sprawdź także  Shakira planuje latynoski hołd w Super Bowl

Zostaw odpowiedź