Jeeiph, wenezuelski artysta, który ogarnia gatunek miejski i podziwia C. Tangana


W wieku zaledwie 23 lat artysta ma godną pozazdroszczenia karierę


Mając zaledwie 23 lata, wenezuelski piosenkarz i autor tekstów Jeeiph zdołał zająć swoje miejsce jako jedna z największych obietnic muzyki miejskiej. To w 2020 roku piosenkarz triumfował stylowo swoją piosenką Bonita, singlem, który stał się hymnem i filozofią życia dla wszystkich, którzy właśnie przezwyciężyli rozstanie.

Pomimo młodego wieku, Jeeiph marzy o dalekich dystansach. Artysta nie boi się i wie, że muzyka jest jego pasją. Stąd obsesją Jeeipha jest przekładanie swoich pomysłów na piękne i energiczne piosenki, które krążą po całym świecie.

Jeeiph ma już platynowe płyty i ponad 200 milionów wyświetleń w swojej karierze artystycznej za pośrednictwem platform cyfrowych. Ma przed sobą niesamowitą karierę!

Wiele tekstów jego piosenek jest dedykowanych kobietom, ale w przeciwieństwie do tego, jak piszą inni jego koledzy, Jeeiph mówi o nich z szacunkiem, bez brutalnych fraz i tworzenia melodii, które nie promują nienawiści.

Podczas wywiadu z Bekiaartysta wyznał, że był „uzależniony C. Tangana” i to ma odzwierciedlenie w jego stylu. Teraz wydaje remiks swojego przeboju Bonita, we współpracy z Noriel, Jerry Di, Big Soto i Cauty.


Remiks „Bonita”

Jeeiph łączy talenty z innymi artystami, takimi jak Noriel, Jerry Di, Big Soto i Cauty . Razem przedstawiają remiks Bonita z najbardziej osobistym akcentem.

Po tym, jak miliony ludzi na całym świecie skandowały: „Se puso bonita pa’ que el bobo viera lo que se perdió. Por la puerta que te fuiste ya no vuelvas el amor se murió”, teraz społeczeństwo będzie mogło cieszyć się remiksem i śpiewać do słów, które zna na pamięć, w ulepszonej wersji, zawierającej nowe rytmy i oryginalną aranżację.


Udostępnij
Sprawdź także  22 latynoskich artystów do wysłuchania w 2021 roku

Zostaw odpowiedź