Isabel Allende: Kiedy i gdzie zostanie wydany serial o pisarce?


Produkcja składająca się z trzech odcinków będzie portretem wczesnych lat pisarki Isabel Allende


Platforma Amazon Prime Video opublikowała pierwszy podgląd „Isabel” w swoich sieciach społecznościowych i YouTube, produkcji, która we współpracy z MGE i międzynarodowym dystrybutorem MegaMedia będzie portretem wczesnych lat pisarki Isabel Allende.

Serial można oglądać wyłącznie w Amazon Prime Video w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii, a premiera nadejdzie 4 czerwca z trzema odcinkami, każdy po godzinie.

„Bioseria z udziałem narodowej aktorki Danieli Ramírez (Los archivos del Cardenal), skupia się na walce i pasji Allende, która chcąc przełamać ówczesne reguły społeczne, aby osiągnąć szczęście swoje, swoich bliskich i dać sprawiedliwość dla konfliktów politycznych, w które jest zaangażowana, znajduje w literaturze drogę ucieczki, może się uleczyć i odkryć na nowo ”- wyjaśnił Amazon Prime podczas premiery oficjalnego zwiastuna.

Z udziałem utalentowanych Chilijczyków: Néstor Cantillana (Prófugos / Uciekinierzy, No, Neruda), Rodolfo Pulgar (Héroes Invisibles, El Reemplazante), Rosario Zamora (Semidiós, Bravo) i Paola Volpato (El Príncipe, ¿Dónde Está Elisa? / Gdzie jest Elisa?).

Produkcję wyreżyserował Rodrigo Bazaes, chilijski reżyser odpowiedzialny za dwa ostatnie sezony serialu „Los 80”, brał także udział jako współautor w produkcjach filmowych Violeta se fue a los Cielos / Violeta poszła do nieba i La Buena Vida.


Udostępnij
Sprawdź także  La Casa de Papel 5: Ujawniono datę premiery i nowe obrazy ostatniej części

Zostaw odpowiedź