Fani go nie chcą! Proszą w sieciach o usunięcie Sergio Mayera Moriego z remake’u „Rebelde”. Aktor przeprosił za stwierdzenie, że nienawidzi RBD


Sergio Mayer Mori wywołał gniew fanów po wyznaniu, że nienawidzi piosenek grupy muzycznej RBD


Sergio Mayer Mori, bez względu na to, czy jest to jedna z nadchodzących gwiazd remake’u „Rebelde”, serii Netflix zainspirowanej telenowelą dla nastolatków z 2004 roku, wyznał, że nienawidzi motywów muzycznych grupy.

To wyzwoliło gniew wielu fanów, którzy w sieciach społecznościowych poprosili o usunięcie go z nowej fabuły.

Co wywołało kontrowersje Sergio?

Aktor, który lubi robić karaoke na żywo na Instagramie w swoim samochodzie, otworzył się po tym, gdy po zaśpiewaniu współczesnej klasyki pop, np. „Aléjate de me” Camila, kilku widzów poprosiło go o zaśpiewanie czegoś z RBD, grupy składającej się z Anahi, Poncho Herrery, Dulce Maríi, Christiana Cháveza i Maite Perroni.

„Pojawia się wiele pytań o RBD (piosenek), ale coś wam powiem: Tak, robię projekt, tak, muszę je śpiewać, bo muszę je śpiewać na podstawie kontraktu, ale nienawidzę RBD, taka jest rzeczywistość, nie lubię piosenek, nigdy nie widziałem (telenoweli) ”- powiedział 23-latek.W marcu 2021 roku platforma Netflix, potwierdziła remake telenoweli, która w tamtym czasie była produkowana przez Pedro Damiána.

Wiadomość nadeszła z listu rzekomo wydanego przez Elite Way School, fikcyjną szkołę, w której miała miejsce akcja. Oprócz syna Sergio Mayera i Bárbary Mori, potwierdzono udział aktorów takich jak Alejandro Puente, Andrea Chaparro, Azul Guaita i Jerónimo Cantillo , kilku z nich podzieliło się wiadomościami na swoich portalach społecznościowych, ale Mayer Mori tego nie zrobił.

W sieciach społecznościowych żądają odejścia Sergio Mayera 

Kontrowersje wybuchły na Twitterze, gdzie więcej niż jeden użytkownik przekonywał, że jeśli Mayer nie jest zadowolony ze swojego udziału, powinien się wycofać. Niektórzy nawet oznaczyli platformę

Sprawdź także  El presidente: Tráiler


Zespół ds. Public Relations kilku zaangażowanych osób wskazał EL UNIVERSAL, że ze względu na problemy z poufnością platformy, aktorzy nie mogą jeszcze składać oświadczeń.

Do tej pory Netflix nie skomentował tego, ale w tym samym modelu na żywo Raquel Chaves, dziewczyna Sergio, próbowała go usprawiedliwić„Naprawdę widziałam Rebelde i poszłam na koncert, który dali w Cancun, bardzo mi się podobało, tak naprawdę moja siostra zabrała mnie ze swoim chłopakiem i byłam najszczęśliwsza, bardzo go lubiłam, ale Sergio nigdy go nie widział, a on nigdy nie polubił i można to szanować. Dziś robi to, bo to wielka szansa dla niego”.


Lekcja pokory?

Młody aktor przyznał, że się mylił, mówiąc, że śpiewa hity grupy tylko „na podstawie umowy”.

W ostatnich godzinach 25 maja aktor Sergio Mayer Mori przeprosił swoich kolegów i fanów za kontrowersyjne wypowiedzi, w których przyznał się do nienawiści do RBD, projektu, którego jest częścią.

W swojej publikacji na swoim profilu na Instagramie syn Sergio Mayera i Bárbary Mori podkreślił, że popełnił błąd, wyrażając siebie, tak jak podczas transmisji na żywo, w której twierdził, że śpiewa hity grupy wyłącznie „na zlecenie”.

Chcę przeprosić wszystkich fanów Rebelde i moich kolegów z tego projektu. Bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało. Myliłem się wyrażając siebie tak, jak to zrobiłem i bardzo mi przykro, że was zraniłem. Obiecuję, że uczę się od Was”- głosi obraz.

Sprawdź także  Który bohater 'El final del paraíso' nie zagrałby w nowym sezonie?

Przesłaniu temu towarzyszył następujący opis: „Muszę przyjąć lekcję pokory, której w dzisiejszych czasach musiałem się nauczyć z powodu mojej aroganckiej postawy i słów, których użyłem. Z całego serca przepraszam – powiedział.Do tej pory jego post na Instagramie ma prawie 10 000 polubień i ponad 3 000 komentarzy, w tym fanów słynnej grupy nastolatków stworzonej 4 października 2004 r., którzy nie przyjęli jego przeprosin i chcą go usunąć z projektu .

„Wyjdź z projektu, nikt już go w tym nie chce”, „Nie mogę Cię już znieść, złoszczę się”, „ To tak proste, jak rzucenie palenia i zrobienie czegoś, co Cię interesuje ”, „Co robię, gdy szefowie mówią, że jeśli nie przeproszę, wyrzucą mnie” lub „Jeśli nie lubisz Rebelde, nie rób tego, kropka.  ”- brzmiały odpowiedzi udzielone Mayerowi Mori.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź