`Elite’: zwiastun czwartego sezonu serialu Netflix przedstawia nową tragedię, która czai się w Las Encinas


Fani „Elite” będą mogli cieszyć się sequelem w czerwcu. Podajemy szczegóły


18 czerwca uczniowie z „Elite” ponownie pojawią się na naszych ekranach. Netflix właśnie opublikował oficjalny zwiastun czwartego sezonu młodzieżowej serii, gdzie przedstawia nowe wyzwania dla starych i nowych uczniów elitarnej szkoły Las Encinas.

W sezonie pojawia się tzw. drugie pokolenie uczniów. Pewne „części zamienne” dla absolwentów (Lu i innych), którzy przybędą do szkoły, która ma nowy kierunek, nowe dyscypliny i nowe zasady, gotowi do rozpoczęcia wojny.

Tak więc Manu RíosCarla DíazMartina Cariddi, Pol Granch, Diego Martín i Valentina Zenere będą nowymi dodatkami do serii. Martín wcieli się w nowego dyrektora centrum, który przybywa z jasnymi sprawami dotyczącymi nowego kierunku i ze swoimi dziećmi.Będzie to totalne starcie z już weteranami Itzanem EscamilląMiguelem BernardeauAronem PiperemOmarem AyusoClaudią Salas i Georginą Amorós. Szok, który skończy się nową tragedią na kampusie.

Jaime Vaca, David Lorenzo , Almudena Ocaña i Esther Morales są odpowiedzialni za scenariusz nowego sezonu, w którym Carlos Montero będzie nadal producentem wykonawczym wraz z Diego Betancorem.

Preludium:

Jak już powiedzieliśmy, sezon 4 nie będzie jedyną rzeczą, którą zobaczymy w czerwcu, Netflix zaprezentuje także `Elite: Short Stories’, które ukażą się 14, 15, 16 i 17 czerwca, a będziemy mogli zobacz historię, podzieloną na trzy odcinki każda, jako preambułę do tych nowych odcinków.Są to „Nadia Guzmán”, „Guzmán Caye Rebe”, „Omar Ander Alexis” i „Carla Samuel”.

Udostępnij
Sprawdź także  24 horas para sobrevivir: wszystkie szczegóły nowej serii TV Azteca

Zostaw odpowiedź