Elena Rivera i Rodolfo Sancho zagrają główne role w nowej serii TVE


Dreszczowiec między Hiszpanią a Portugalią


Televisión Española przygotowuje we współpracy z portugalską publiczną telewizją radiową RTP thriller Sequía z Eleną Rivera (Cuéntame cómo pasóAlba), Rodolfo Sancho (El Ministerio del TiempoMar de plásticoi Miryam Gallego (Águila Roja / Czerwony Orzeł, Secretos de Estado). Miłość, ambicja, zdrada, chciwość i nierozwiązana zbrodnia na pogrążonym w suszy krajobrazie to składniki nowej serii, której zdjęcia rozpoczną się 14 czerwca. Cáceres i okolice, Wspólnota Madrytu oraz miasta Lizbona i Cascais w Portugalii to wybrane miejsca nagrań.

Obsadę serialu uzupełniają: Miguel Ángel Muñoz , Juan Gea i portugalscy aktorzy Marco D´Almeida, Soraia Chaves, Margarida Marinho i Guilherme Filipe. Ze swojej strony Joaquín Llamas i Oriol Ferrer są odpowiedzialni za wyreżyserowanie tego thrillera według scenariusza Arturo Ruiza i Daniela Corpasa.

To jest Sequía / Susza

Z powodu silnej suszy miasto Campomediano wyłania się z wód na dnie bagna, które również nosi jego imię. W jednym ze starych domów w mieście znajdują się ludzkie szczątki dwóch mężczyzn. Sprawę przejmuje inspektor policji Daniela Yanes. Ofiary podziurawione kulami dają jasno do zrozumienia, że ​​jest to zbrodnia, która pozostawała w ukryciu przez wiele lat.

Identyfikacja dwóch ciał sprawia, że dwie rodziny rozdzielone granicą między Hiszpanią i Portugalią idą w kierunku wspólnego losu, który rozpoczyna się w ostatnich latach 90. i fabuły, w której różne postacie przecinają swoje ścieżki, co ma nieprzewidywalne konsekwencje.

Joaquín Llamas wyjaśnia, że Sequía „wynika z potrzeby uwzględnienia cyklicznego problemu, który ma brutalny wpływ na Półwysep Iberyjski, braku gospodarki deszczowej i wodnej, wykorzystując ją jako punkt wyjścia i początek historii, która ma wpływ na ludzi po obu stronach granicy”. Seria to „thriller połączony z„ familijnym noir ””. „ Nowe spojrzenie na gatunek policyjny . Chęć dotarcia do widza nie tyle ze względu na fabułę, ile ze względu na„ emocjonalną podróż ”jej bohaterów” – mówi.

Udostępnij
Sprawdź także  Amazon Prime Video stawia na meksykańskie produkcje

Zostaw odpowiedź