’El Internado Las Cumbres’: nowy casting i nowości w obsadzie 2 sezonu


Amazon Prime Video potwierdził rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu „El Internado Las Cumbres”


Zamieszki, które nastąpiły po śmierci Eliasza, oburzyły dyrektora, który teraz narzuca dyscyplinę jeszcze silniejszą niż ta, która obowiązuje już w centrum. Ponadto po śmierci Rity nikt nie wątpi, że za zbrodnie odpowiedzialny jest seryjny morderca, rzekomy naśladowca Nido del Cuervo (’Kruczego Gniazda’).

Jednak Amaia, Paul, Paz, Eric i Julio nie zamierzają siedzieć bezczynnie i dzięki Adèle coraz mniej myślą, że mogą znaleźć Manuela żywego. Czy przybędą na czas, aby go uratować? Kto stoi za laboratorium prowadzącym badania z ludźmi? A co najważniejsze, jaki jest koniec tych wszystkich eksperymentów? Ze swojej strony Inés zaczyna coś sobie przypominać. Wydaje się, że nie było przypadkiem, że młoda kobieta wymazała swoją przeszłość. Kim jest naprawdę? Co ją łączy z Leónem? Jaki jest związek między nimi a Darío Mendozą?

Obsada i odcinki sezonu 2 „El Internado: Las Cumbres”

Drugi sezon, składający się z 8 odcinków, rozpoczął zdjęcia w Nawarrze pod kierownictwem Denisa Roviry (El Internado Las Cumbres T1, La Influencia) i Mikela Ruedy (Veneno). Oraz z gwiazdami: Asia Ortega (Las del hockey), Albert Salazar (A.K.A.), Daniel Arias (Cuéntame), Daniela Rubio (La caza. Monteperdido), Claudia Riera (Las del hockey), Paula del Río (El desconocido), Gonzalo Díez (7 días), Carlos Alcaide (Libertad), Natalia Dicenta (Solas), Ramiro Blas (Vis a vis), Mina El Hammani (Élite), Joel Bosqued (Un golpe de suerte), Patxi Santamaría (Lucky Fred), Lucas Velasco (Educando a Nina), Joseba Usabiaga (Handia), Amaia Lizarralde (Hospital Central), Iñake Irastorza (Ventajas de viajar en tren), Aitor Beltrán (Ignatius de Loyola) i Kándido Uranga (El silencio de la ciudad blanca)

Co to jest logia del Cuervo? Do kogo należą i czego szukają? Jak to się ma do szkoły z internatem? Czy śmierć Eliasza pozostanie bezkarna? Kim naprawdę jest Inés i dlaczego Darío mówi, że jest jego córką, jeśli ta nie żyje? Gdzie jest Manuel? Kim jest człowiek, którego policja znalazła martwego?

Sprawdź także  'Vencer el pasado': w końcu odkrywa 4'kę bohaterów

W tej chwili nie ma daty premiery drugiego sezonu , ale najprawdopodobniej nadejdzie w 2022 roku. Na razie, jeśli widzieliście serial, będziecie wiedzieć, że większość postaci powróci w nowych odcinkach, ale bądźcie czujni, ponieważ prace nad sezonem trwają.

El Internado Las Cumbres to produkcja THE MEDIAPRO STUDIO i Atresmedia Studios (BUENDÍA ESTUDIOS). Produkcją wykonawczą kierują Laura Belloso, Laura Fernández Espeso i Javier Pons z THE MEDIAPRO STUDIO oraz Ignacio Corrales i Sonia Martínez z BUENDÍA STUDIOS. Znani producenci prowadzą zespół scenarzystów utworzony przez Asiera Anduezę, współtwórcę nowej części wraz z Laurą Belloso, Sarą Belloso i Abrahamem Sastre, którzy brali już udział w scenariuszach El Internado La Laguna Negra / Internat oraz w pierwszym sezonie El Internado Las Cumbres


Udostępnij

Zostaw odpowiedź