Dulce María otrzyma nagrodę za swoją karierę w przemyśle rozrywkowym


Otrzyma honorową nagrodę ’Prêmios Like Brasil


W ten poniedziałek (17maja) za pośrednictwem sieci społecznościowych, „Prêmios Like Brasil” ogłosiłą publicznie nowość, honorową kategorię zatytułowaną Icon Teen Atemporal, dedykowaną artystom, którzy w ostatnim dziesięcioleciu wyróżnili się w Brazylii w sektorze rozrywki. Pierwszą artystką, która otrzyma to wyróżnienie, będzie meksykańska piosenkarka i aktorka, Dulce María, znana z roli w telenoweli Rebelde (Zbuntowani – 2004) oraz była członkini fenomenu: RBD.

W publikacji wydarzenia rozpoczęto się od pochwalenia talentu aktorki za jej pracę i za przeniesienie kultury z Meksyku do Brazylii: „W ciągu 30 lat kariery aktorka i piosenkarka Dulce María otrzyma pierwszy certyfikat nagrody 'Icon Teen Atemporal’ za swoją trajektorię w tym kraju przez te wszystkie lata”.

Sprawdź post:


Kariera

Urodzona 6 grudnia 1985 roku Dulce María Espinosa Saviñón jest pisarką, kompozytorką, aktorką, modelką i piosenkarką, rozpoczęła karierę artystyczną jako dziecko, dokładnie w wieku pięciu lat w 1990 roku, kiedy wystąpiła w reklamach telewizyjnych, a trzy lata później dołączyła do obsady serialu telewizyjnego dla dzieci Plaza Sésamo.

Jednak dopiero w 2004 roku Dulce zyskała międzynarodową sławę, kiedy wystąpiła jako Roberta Pardo w telenoweli Rebelde, a równolegle dołączyła do meksykańskiej grupy muzycznej RBD, z którą sprzedała ponad 80 milionów płyt i odwiedziła ponad 70 krajów na całym świecie. Obecnie z trzema solowymi albumami Meksykanka jest żoną producenta filmowego Paco Álvarezem, i cieszy się z bycia mamą małej Marii Pauli.

Sprawdź także  Farruko wydaje remiks utworu „La Tóxica” z Jayem Wheelerem, Myke Towers i Sech

O nagrodach Prêmios Likes Brasil

Wydarzenie będzie miało swoją pierwszą ogólnopolską edycję w czerwcu 2021 r. z zamiarem nagrodzenia najważniejszych wydarzeń pierwszego półrocza w muzyce, streamingu, kinie, fandomach i twitterach. Nagroda 100% online na YouTube zapewnia fizyczne trofeum zwycięzcom w różnych kategoriach. Głosowanie będzie otwarte w przyszłym miesiącu za pośrednictwem strony internetowej Bratipo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź