Diego Boneta weźmie ślub w remake’u „Ojca panny młodej”!


Nowa część zostanie wyprodukowana przez Dede Gardner i Jeremy Kleiner


2021 to rok przystojnego, meksykańskiego aktora, Diego Bonety, ponieważ nie tylko cieszy się z niesamowitego sukcesu, biorąc udział w serii Netflix „Luis Miguel, La Serie”, ale teraz będzie częścią obsady ciekawego remaku., Warner Bros przygotowuje nową wersję filmu „Ojciec panny młodej”.

The Hollywood Reporter potwierdził tę wiadomość, ogłaszając, że aktor zagra między innymi z Andy Garcíą, Glorią Estefan, Adrią Arjoną i Isabelą Merced.

Ambitny projekt opowie historię ojca przyszłej panny młodej, który nie jest zadowolony z małżeństwa córki, jednak z tą różnicą, że w tym przypadku zostaną poruszone relacje dużej rodziny kubańsko-amerykańskiej.

Diego będzie na pierwszym planie, ponieważ będzie narzeczonym Adrii Arjony, a Andy García i Gloria Estefan będą rodzicami.


Film wyreżyseruje Gaz Alazraki, który prowadził już serię „Club de Cuervos”.

W 1950 roku pojawiła się wersja o tej samej nazwie, w której występowali Spencer Tracy i Elizabeth Taylor. W latach 90. powstał inny znany remake,spopularyzowany przez Steve’a Martina i Diane Keaton, który w 1995 miał swoją kontynuację.

Udostępnij
Sprawdź także  Rok furii (El año de la furia): co byś zrobił, gdyby w twoim kraju doszło do zamachu stanu?

Zostaw odpowiedź