Cristy Bernal pamięta swój udział w telenoweli 'Rebelde’


Żona Alana Tachera zadebiutowała w telewizji w 2004 roku w obsadzie tej udanej serii młodzieżowej z udziałem AnahiMaite Perroni i innych


Rebelde, odnosząca sukcesy telenowela młodzieżowa z Televisy, w której wystąpili AnahiDulce MaríaAlfonso Herrera i inni, była świadkiem narodzin wielu aktorów i aktorek, którzy zagrali w tej serii. Tak było w przypadku Cristy Bernal, żony Alana Tachera, która nadal studiowała w CEA (Szkole Edukacji Artystycznej Televisy), kiedy otrzymała zaproszenie od producenta Pedro Damiána do zagrania Miss Lulú w melodramacie.

„To było bardzo ekscytujące, że na początku swojej kariery brałam udział w tak ważnym i szeroko rozpowszechnionym projekcie” – mówiła meksykańska aktorka w wywiadzie dla People en Español, która zachowuje najlepsze wspomnienia ze swojego udziału w tej historii. „Wszyscy byli dla mnie zawsze super słodcy. Mimo że bohaterowie byli jeszcze młodsi ode mnie, mieli już trochę więcej doświadczenia i zawsze byli dla mnie super dobrzy” – mówi partnerka współgospodarza Despierta América (Univision). „Czułam się bardzo pochłonięta rolą”.

Aktorka, od kilku lat nieobecna w świecie aktorstwa, szczególnie podkreśla przyjaźń, którą zawarła podczas nagrań z Maite Perroni„Bardzo dobrze dogadywałam się z Maite Perroni. Była jedną z osób, z którymi miałam największą przyjaźń w całym zespole” – mówi prezenterka telewizyjna.

Chociaż był to jej pierwszy projekt na małym ekranie, a przed nią jeszcze długa droga, by dojrzeć jako aktorka, żona Alana przyznaje, że naprawdę podobało jej się nagrywanie telenoweli.

„Nawet moja rola była bardzo zabawna, ponieważ byłam młodą nauczycielką tańca na kampusie,” – wspomina. Dodała także, że następnie zakochała się, założyła rodzinę i czuję się szczęśliwa tak jak jest.

„To było bardzo miłe i zabawne, że ktoś mały się we mnie zakochał” – mówi.


Udostępnij
Sprawdź także  Zobacz, jak „Rocío”, córka Jaime Camila z „Las tontas no van al cielo / Idiotki nie idą do nieba” dorosła

Zostaw odpowiedź