Kate del Castillo

Co łączy Kate del Castillo i Teresę Mendoza? I więcej szczegółów na temat 'La Reina del Sur 3′!


Nowa odsłona serii, która następuje, będzie zawierać wiele akcentów szpiegowskich i intryg politycznych


Czas oczekiwania, a fani nie mogą się doczekać, aby poznać więcej szczegółów na temat nowego sezonu La Reina del Sur oraz roli, jaką Kate del Castillo będzie miała wcielając się w Teresę Mendoza.

Trzeci sezon „La Reina del Sur” rozpocznie się w Kolumbii, a scenariusz będzie pod genialnym piórem Arturo Pérez-Reverte.

Zgodnie z oczekiwaniami, historia będzie zawierała elementy szpiegowskie i polityczne intrygi, które fani tak bardzo lubią.

„Pisarze Telemundo są bardzo zazdrośni o swoje scenariusze i niewiele nam mówią, dopóki się nie zacznie, ale wiem, że zaczyna się to jakiś czas po tym, jak zostawiliśmy ją pod koniec drugiego sezonu na lotnisku, oglądając niektóre samoloty, czego ona nie wie, a on wie, kim oni są ”- wyznała jego bohaterka, Kate del Castillo w ekskluzywnym wywiadzie dla EFE .

Chociaż nie chciała podawać więcej szczegółów, aby wzbudzić więcej oczekiwań co do tego, co nadchodzi na tym nowym etapie historii, zapewniła, że „jest wiele intryg politycznych i oczywiście dużo akcji”.

Czy Teresa Mendoza bardzo przypomina Kate del Castillo? Bohaterka odpowiada

Jeśli jest pytanie, które fani serialu zawsze zadają, to czy Kate del Castillo identyfikuje się w czymś z silną Teresą Mendozą i żartuje na ten temat z charakterystycznym dla siebie humorem.

„Ponieważ Teresie Mendozie nic się w życiu nie udało , teraz będzie miała więcej kłopotów w świecie, którego nie zna!” – skomentowała.

Zwróciła też uwagę, że Teresa i ona mają wiele wspólnego, ponieważ „nie jesteśmy dyplomatami ani nie wierzymy w półśrodki, kochamy na wielką skalę i wcale nas to nie powstrzymuje”.

Udostępnij
Sprawdź także  Zmarł aktor Aarón Hernán

Zostaw odpowiedź