dulce maria

„Byłam bardzo wdzięczna”: Dulce Maria opowiedziała o swoim macierzyństwie


ExRBD miała swoją pierwszą sesję zdjęciową w towarzystwie swojej córki, Maríi Pauli, która urodziła się w grudniu 2020 roku


Nieco ponad rok po tym, jak była członkini zespołu RBD i Francisco Álvarez pobrali się podczas romantycznej ceremonii, powitali swoją pierworodną, małą dziewczynkę, którą nazwali María Paula. Ich córka urodziła się na początku grudnia ubiegłego roku otoczona szczęściem i miłością, był to niesamowity prezent rocznicowy dla pary.

17 maja Dulce María miała swoją pierwszą sesję zdjęciową w towarzystwie Maríi Pauli. Magazyn People en Español opublikował cyfrową okładkę, na której obie miały na sobie różowe sukienki.

Magazyn przeprowadził wywiad z artystką, w którym szczegółowo opisała, jak wygląda jej codzienne życie, czego doświadczyła w czasie ciąży i o chwilach, które dzieli z prawie sześciomiesięcznym dzieckiem.

Zapytana o wieści o ciąży, Dulce María odpowiedziała People en Español, że na początku nie wiedziała, czy jej objawy to ciąża, czy też zaraziła się COVID-19.„To była mieszanka emocji. Z jednej strony była to nadzieja pośród czegoś tak ciężkiego, w czym żyliśmy. To było jasne przesłanie, że muszę być silna i że moim priorytetem jest ochrona mojego dziecka i mnie, to wszystko było bardzo przygnębiające. Za każdym razem, gdy chodziła m na USG z maską, rękawiczkami, okularami, bardzo się bałam. Ale za każdym razem, gdy słuchałam jej serca i widziałam, jak rośnie, czułam, że to cud” – powiedziała, aby zrozumieć, jak przeżyła ciążę podczas pandemii.

W odniesieniu do Maríi Pauli aktorka wyjaśniła, że nie tylko urodziła się jej córka, ale także że narodziła się w niej kobieta. Osoba, której nie znała i do której się dostosowuje, odnosi się do wersji siebie w ramach macierzyństwa.

Sprawdź także  „Perdida”, potężny serial, który nie narobił zbyt wiele hałasu, a teraz trafił na Netflix

Dulce María wyjaśniła, że ​​jej mąż i ojciec jej córki przeważnie przebywa poza domem, więc zajmuje się domem i dzieckiem. Wspomniała, że budzi się bardzo wyczerpana, ale María Paula dodaje jej energii, by kontynuować dzień.

Powiedziała też, że jej mąż chciałby spędzać więcej czasu z dzieckiem: „Kiedy przychodzi Paco, zwykle pomaga ją uśpić, jest z nią przez chwilę, karmi. Próbujemy wprowadzić ją w rutynę, żeby zasypiała wcześniej.”„Byłam bardzo zmęczony, ale także bardzo wdzięczna. Znałam miłość inną niż wszystkie, które czułam. Skoro jesteś w ciąży, jesteś gotów oddać życie za tę istotę ”- wspomina bohaterka projektów takich jak Más allá de la Herencia.

„Pomiędzy pandemią a byciem nową mamą, cóż, tak, w 100 procentach poświęcam się jej zdrowiu i karmieniu. Dzięki Bogu dbam o siebie i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze ”- wyjaśniła również w rozmowie z People en Español.

To nie pierwszy raz, kiedy Dulce María dzieli się szczegółami ze swojego nowego życia z dzieckiem, ponieważ 30 kwietnia opublikowała wiadomość dla niej ponad 8 milionów obserwujących na Instagramie.

Niewinność dzieci porównuje się do wszystkiego… najszczerszego uśmiechu, iluzji i ciekawości, z jaką widzą świat, ich zdolności do zdziwienia, to czysta dusza, to jak nie męczy się, dopóki nie dostanie czego chce. Pokazują, kiedy są niezadowolone, uśmiechają się do kogoś z kim czują się dobrze, a jeśli nie płaczą… nie udają kogoś innego, są autentyczne, są cudowne!” Pisał z okazji Dnia Dziecka (W Meksyku obchodzone jest 30 kwietnia).


Udostępnij

Zostaw odpowiedź