Belinda i Christian Nodal dołączają do telenoweli 'Si nos dejan’ ?


Belinda i Christian Nodal będą odpowiedzialni za interpretację głównego utworu telenoweli


Artyści łączą swoje głosy, by zaśpiewać emblematyczne bolero kompozytora José Alfredo Jiméneza do 'Si nos dejan’. Carlos Bardasano, producent telenoweli, poinformował o tym w wywiadzie dla People en español. 

Meksykanin podkreślił, że to luksus, że Christian Nodal i Belinda wykonują „jedną z najpiękniejszych, najbardziej romantycznych i klasycznych piosenek”. 

„Posiadanie dwójki spośród najbardziej utytułowanych młodych artystów w tej chwili, w jednej z najbardziej klasycznych i zapamiętanych opowieści, oznacza zapewnienie im nowoczesnego i współczesnego traktowania, które znajduje odzwierciedlenie w sposobie, w jaki chcieliśmy opowiedzieć telenowelę. Jeśli nas opuszczą, to hołd dla miłości i nadziei ”- skomentował. 

Według Bardasano piosenkarze pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o marzenie o wspólnym życiu. 

Pamiętajmy, że historia z Mayrínem Villanuevą i Marcusem Ornellasem w rolach głównych będzie miała swoją premierę we wtorek 1 czerwca na kanale Univision. 

Ta propozycja jest remake’iem kolumbijskiego serialu Señora Isabel, stworzonego przez firmę producencką Coestrellas w 1993 roku. 

Historia toczy się wokół życia Alicii, kobiety, której świat się rozpada, gdy dowiaduje się, że jej mąż jest jej niewierny od ponad trzech lat. Nie oglądając się za siebie, podejmuje trudną decyzję o rozstaniu, odbudowie swojego życia i wtedy poznaje Martína, młodszego o 25 lat młodszego mężczyznę.


Udostępnij
Sprawdź także  Scarlet Ortiz wraca do Meksyku i przygotowuje wielkie niespodzianki z Televisą

Zostaw odpowiedź